Suzuki DR 800 Big (2000)

Vlastník MichaelNyx
Vloženo 23.1.2015
Aktualizováno 23.1.2015

Co k ní říct, když mi bylo 18 měl jsem ji v 750 verzi na pár let, pak jsem ji já blázen vyměnil za auto...ale láska je věčná, takže jsem si ji ke 30tým narozkám pořídil znovu...

První dojmy - Kladivo na čarodějnice :) kdo zná ten ví, kdo nezná, ať se povozí...pro mě osudové setkání, když mě na ní v 17ti provezl kamarád, tak jsem si řekl, že tuhle prostě chci a taky to tak dopadlo...teď už vím, že ji nikdy nedám z ruky a jednou mi děcka poděkují (teda jestli jim ji půjčím :D)

Motorku bych doporučil pro - pro blázny co chtěj jednoválec a možná i historickou ikonu, Big je seriově vyráběná motorka s největším objemem válce...víc už nikdo nezvládl

Doplňky na motorce - padáky, kufr, výfuk Laser, řídítka Renthal

Motorku jsem vybral v roku 2002 jako snad nejvyšší enduro co mohlo být. Miluju zvuk jednoválce, jak sebou ten motor jen tak hází na volnoběh je parádní...s laděným výfukem má nádherný zvuk kolem 5500 otáček.
Co se týče jízdy, motorka jde klopit na stupačky s dobrou zadní gumou která lepí. Na českých silnicích ideální stroj.
Do terénu a teď nemyslím jen polní cestu, ale spíš les už je opravdu těžká, ale tak vyblbnout se jde, ale prostě opatrně, z bláta se to hůř zvedá.
Jinak cestovní endurko jak má být.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 24.01.15 v 10:34 10b.

BIG je super

-Jandys-
-Jandys- napsal 23.01.15 v 21:32 10b.

Když buchar,tak BIGa Ničeho se neboj,BIG toho zvládne dost i mimo cestu,pády mu moc nedělají dobře ale má se jezdit a né padat

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.01.15 v 19:59 10b.

Dobrá volba
Taky si jí jednou pořídím
10b