Triumph Speed Triple (2012)

Vlastník PavlíkJ
Vloženo 22.1.2015
Aktualizováno 22.1.2015

Je to to co od motorky chci. Prostě mě baví. Nemá 200 koní, nemá el. nesmysly (ABS je fajn), je jaká je. Jede, brzdí, funguje.

Motorka koupena od Angel racing motosalon

První dojmy - Byla nová, tak že žádný blbnutí. Jak člověk pak přidává a přidává tak se začne strašně líbit. Vezmu za plyn a ono to jede, jdu na brzdy a ono to stojí - to je to co chci.

Motorku bych doporučil pro - Kdo ji prostě chce. Ty řeči - moc výkonu, moc fouká, nedá se to nebo ono. Fajnšmekry asi nenadchne, ale pro nás ostatní je super.

Doplňky na motorce - Padáky RDmoto - byly nejlepší, doplňky Triumph nádržky na brzdovku, kryty zadního kola, padáky do předního kola, klínek, štítek. Letos dodělám LED blinkry Triumph a je to. Držá na brašny montuju jen s brašnama, to není doplněk. Proužky na kola, opravdu to v noci pěkně svítí.

la

Proč jsem vybral - prostě jsem ji chtěl. Sedne do ruky a zvuk je taky dobrej, už v originálu. Jelikož je nová, tak kilometrů moc není cca 8000, ale co umí nebo ne už člověk pozná. O motoru psát nebudu.Psali jiní, je super. Výkon tak akorát, krouťák super, prostě to jede jak člověk potřebuje. Je to o tom co hlava řekne zápěstí. Brzdy super i s ABS. Baťoh toho moc nenajezdil, ale nijak si nestěžoval. SV650 byla prej mdečka. Prostor pod sedlem - knoty, sprej, zámek a vejde se tam mapa, to stačí. Závada nějaká byla, ale měl jsem špatnej rok, a servis bez problémů. Je to to co jsem chtěl, má to spodek od necelých 3000 tisíc a nikde to nevyděsí je to takovej "elektromotor". Je to lepší motorka než já a to jen dobře. Motorka je skvělá prostě na silnici, je jedno jestli je to okruh, nebo okreska. A cestovat se dá na všem i speedovi. Jen plotničku na vak nebo kufr si musím vyrobit sám. Nic moc popis, ale kdo chce SPEED TRIPLE tak články nečte.

Bauiii
Bauiii napsal 25.01.15 v 20:24

Aďoš
Aďoš napsal 23.01.15 v 16:56 10b.

Paradni motorka

mecl
mecl napsal 23.01.15 v 09:51

Ahoj Angláne pekelný stroj, ať se u tebe dlouho ohřeje

DesertFox
DesertFox napsal 23.01.15 v 01:08 9b.

Dobrá motorka, tak hlavně kolama dolu!