Honda XL 125V Varadero (2006)

Vlastník tarkus
Vloženo 22.1.2015
Aktualizováno 25.2.2017

Dobře udělanej stroj. Nemám výhrady.

Honda XR 125: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem na ní sedl překvapilo mě velice. Sedlo pohodlné příjemné. Jede pěkně na to že je to 125 ccm. Váha není vůbec znát. Jsem velice spokojen.

Tento motocykl jsem si koupil protože se mi líbí když jsem si na něj sedl padl mi do ruky a je tak akorát velký. Jede taky velice slušně. Brzdy jsou taky dobré nemám výhrady. Zpřevodování je taky velice dobré. Koupil jsem ji v zánovním stavu doveženou z francie. Spotřeba je velice dobrá skoro nic to nežere. Jsem nad míru spokojen.

Bobin4 napsal 29.01.15 v 17:19

Eyky: Nějak jsem nepochopil tvojí narážku na dostání mašinky za vysvědčení.Kdyby jsi si přečetl profil mojí motorky,tak by jsi se dozvěděl ,že motorku a všechno kolem si financuji z vlastní kapsy.Nemám nic proti klukům ,kteří motorku jen tak pro nic za nic dostanou ,ostatně by se mi to taky líbilo

tarkus
tarkus napsal 22.01.15 v 20:12

Gramatika mi nikdy nešla. Tet jsem koupil ješte čz 175/502 skůtr. Tak mě čeká renovace :D .

Eyky
Eyky napsal 22.01.15 v 17:40

Bobin4
Někdo dostane parádní mašinku za vysvědčení a někdo zase za vlastnoručně vydřený penízky.
Šak se nejezdí gramatiku.. Bo ani ta tvoje by nejela nejlíp.
tarkus: Pěkná je. Ať slouží jenom pro radost..

Bobin4
Bobin4 napsal 22.01.15 v 16:34 10b.

Motorka fajne ,ale když není sezóna ,tak piluj češtinu.Motocikl,víhrady a další chyby ti dělají akorát ostudu