Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník kousek86
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 27.10.2015

Je to krásná, Italská holka, která mi od ledna 2015 říká pane.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Hauser - Hausmoto (Ledeč nad S - Příjemné a rychlé jednání. Nic netajil upozornil i na drobné nedostatky.

Suzuki GSF 600S Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Aprilia Pegaso 650, r.v.200, stříbrná metal. Jednoválec s motorem rotax, příjemným zátahem, třemi kufry, vyšším plexi, padacím rámem a 12 V zásuvkou. Motorka je v perfektním stavu. Předchozí majitel se o ní pečlivě staral, řekl bych až puntičkářsky :-) .Díky ročnímu období jsem ji ještě nestihl pořádně projet. Najeto máme přesně 3 km. Po posazení na motorku mě ihned zaujal příjemný, narovnaný posez a široká řidítka. Parádně se ovládá. Jediný s čím mám zatím trochu problémy, je, to trhání (není to motorkou, ale mnou), na to si musím ještě trochu zvyknout. Je to jednovál a tedy trochu citlivější na plynu. Předtím jsem měl Suzuki GS 500 a to byl takovej trošku lenoch, dvouválec, kterýmu rozjezd trochu trval. Tady je to něco jiného. Když jsem jí přivezl a usedl na ní, s tím, že jí trošku projedu, než jí schovám do garáže, tak jsem si říkal, že zkusím, co umí. Opatrně jsem se rozjel a po projetí několika stovek metrů a vyjetí prvního esíčka jsem si řekl, že za to trochu chytím. Jaký bylo moje překvapení, když se mi začala stavět na zadní. Dojel jsem domů, sesedl a chvilku jsem se na ní šklebil jak blbeček s neskutečným pocitem štěstí a říkal jsem si, tak to jo, to půjde :D . Jak jsem už napsal v úvodním textu, už aby bylo jaro a já mohl ty kufry naložit a někam vyrazit.

Motorku bych doporučil pro - pro hravé pohodáře, začátečníky a lidi, co na motorce nemusej mít nutně rozmazané okolí silnice.

Doplňky na motorce - Padací rámy, tři kufry, 12 V zásuvka.

Vysoká, pohodlná motorka nejen na dlouhé cesty po silnici. Původně jsem měl v hledáčku Suzuki GSF 600 S, ale když jsem se na jednu přijel k prodejci podívat, tak zrovinka z dodávky vykládal tuhle kočku, která mi ihned padla do oka. Chvilku jsem si Bandita prohlížel, trošku jsem na něm i poseděl, ale ihned potom jsem stočil mířidla na Aprilku, ze který jsem nemohl spustit oči. Netrvalo to ani 10 minut a mohla mi říkat pane. JInak o Pegasách tu bylo vážně řečeno dost, jen bych se opakoval (stejně jako s tím, jak moc se mi líbí a jak jsem z ní nadšenej).

karbit
karbit napsal 26.08.15 v 04:46 10b.

Nazdar... Taky jsem koupil Pego... Chci se zeptat na ty padací rámy... Kupoval jsi je nebo tam už byly?

JíraFZS
JíraFZS napsal 22.05.15 v 20:25

Cestovní motorky to maj u mě dobrý a u tebe určitě taky. Tak ať jezdí

Jonathan67
Jonathan67 napsal 13.04.15 v 09:37

Gratuluju. Dobrý volba. Dávám deset bodů

findejs1310
findejs1310 napsal 06.04.15 v 09:50

Ano Kousku byl jsem to ja.Jel jsem navstivit kamarada kousek u Brna.
Origo kufry jsou stejne nejhezčí. samosebou 10bodiku
Jura

kousek86
kousek86 napsal 05.04.15 v 20:01

Děkuju Vám moc. O tom, že je temperamentní jsem se už stihnul přesvědčit. Mám letos už pár stovek kilometrů najeto a zatím můžu s čistým svědomím říct, že mi padne jak ulitá. .