Honda NT 700V Deauville (2008)

Vlastník Bubla-cz
Vloženo 18.1.2015
Aktualizováno 18.1.2015

Krásná,černá a dokonce dám i nohy na zem.

Motorka koupena od FIRMA:Jiří Mazáč - Motobazar.kvalitne (Z - Super.Můžu jenom doporučit.

BMW R 1200 RT: Moje vysněná.Našel jsem si nejbližší bazar kde ji měli a zajel tam že si ji zkusím. Pěkně sem si sedl a nedošlápl sem na zem! Borci to si nedovedete představit tu bezmoc. Málem sem se rozbrečel. V tu chvíli jsem chtěl němcům vyhlásit válku !

První dojmy - Tady bych si dovolil se torchu rozepsat. Moje první zkušenosti o které stojí za to podělit začaly už při nákupu. Musím tady říct že jednání s panem Mazáčem byl fakt luxus. http://www.motobazar.kvali tne.cz/ Moto sem si vybral podle fotek a popisu inzerátu,zavolal jsem mu a řekl ze jestli je ve stavu jak popisuje že si ji vezmu, ale že nejsem ochotnej jezdit z Brna do Tábora abych se podival na nějakou bouračku.Takže pokud si je tak jistej ať mi ji dovezte a pokud ne tak ať nejezdi protože si ji nevezmu.Asi pro jistotu mě ještě informoval o kosmetických vadách a souhlasil.Informoval jsem se ještě na možnost dopravy a na to mi řekl že to není problém a za cenu benzínu! (To jsem málem omdlel-- v dnešní době !). Po tom co jsme se domluvili se mě ještě nesměle zeptal na nějakou zálohu. To jsem odmítl s tím že cizím lidem peníze neposílám.Hotovo domluveno. Asi po půl hodině mi ješte zavolal jestli nechci udělat technickou už na moje jméno. (?, jasně že jo) To mě hodně uklidnilo že by to mohlo vyjít. V pátek dojel v domluvený čas , motorku prohlídl kamarád co mi servisuje stroje s tím ze je moc pěkná a všechno v pořádku. Dali jsme si kávinku-smlouvy-všechny ty věci kolem toho potřepaly si tlapou a děkuji,nashledanou. P kná pohádka že? No a to ještě nekončí. Já jsem ty Deauvillky ten den kupoval dvě . Ještě pro manželku. Ona si tu svoji vyhlídla ve Vsetíně http://www.vs-moto.tipmoto.com / Chceš motorku tak si tam zavolej a domluv si to. Borci,to ste neviděli . Vzala mobil a volá . Dobrý den ,volám na Váš inzerát...bla,bla,bla a najednou slyším , --- nejsem ochotná jezdit z Brna do Vsetína abych se podivala na nějakou bouračku.Takže pokud si jste jistej tak mi ji dovezte a pokud ne tak ani nejezdite protože si ji nevezmu. ---Prosím ? Ne zálohu ne, cizím lidem peníze neposílám. Jo a nemohl by ste mi zrovna udělat technickou na moje jméno ? Jo? No výborně. A dovezete mi ji? Já bych to potřebovala v pátek protože tady budu mít mechanika a on mi ji zrovna prohlídne vite? Hoši, já sem se tady kroutil jak zmrzlá košile,slzy mě tekly.. no mazec. Ona si to fakt domluvila. a zase: V pátek dojel "Ogar ze Vsetína" v domluvený čas , motorku prohlídl kamarád co mi servisuje stroje s tím ze je moc pěkná a všechno v pořádku. Dali jsme si kávinku,super jsme pokecali-smlouvy-všechny ty věci kolem toho potřepaly si tlapou a děkuji,nashledanou. Takže moje první dojmy :Máme dva krásné stroje a já navic neskutečně dobrej pocit z toho že je ještě možný si s někým něco domluvit - jen tak na důvěru a ono to klapne. :-)

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy,gelove sedlo Bagster,xenon,doplňková kapotáž,2xUSB zasuvka

Zatím jen 10 minut po parkovišti ale ono to bude dobrý. Teď jestě sedím doma a vyvolávám globální oteplování.
Přecházím z Dragstar 1100 a manželka z Virago 750 protože máme partičku a to je samej fazer a hornet atp. takže nestačíme.Tak doufám že už to půjde. .-)

rogerst
rogerst napsal 14.09.15 v 15:23

Tak jak se jezdí? Zvládáte to a co dojmy z letošní sezóny?

pikot
pikot napsal 29.04.15 v 07:39 10b.

Tak ta je za 10b . Přeju hodně spokojených kilometrů. Vypadá moc pěkně.

fafumel
fafumel napsal 13.03.15 v 15:54

Velice pěkná,přeju hodně krásných kilometrů Dlouho jsem se tak nepobavil při čtení,jak se kupuje mašina a k tomu ještě dvakrát .Super

Bubla-cz
Bubla-cz napsal 26.01.15 v 12:01

to hondabanán-- teda jak si me tady nasel? na tebe si dam pozor! ty ses velkej dedektif.

hondabanán
hondabanán napsal 25.01.15 v 18:49

Motorce dávám 10 BODŮ, tobě - 10. Prej máme partičku samej Fazer, Hornet... A co můj Alp? Asi už s vámi nikam nejedu