BMW K 1300 R (2014)

Vlastník johnyb007
Vloženo 15.1.2015
Aktualizováno 15.1.2015

Vysněná motorka. Koupena nová. Zatím se seznamujeme a těším se na jaro.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky)

První dojmy - Zatím je těžké hodnotit. Najeto 1500km, protože koupena na podzim a nebylo více prostoru. Famózní tah od spodu, dobře ovladatelná, výborně brzdí a díky vidlici je neklesá. Spotřeba zatím docela vysoká, ale to asi neřešíme.

Motorku bych doporučil pro - chce to asi mít už něco najeto a není to úplně cestovní, ač já s tím cestovat dálky plánuju, tak uvidíme.

Doplňky na motorce - Top case givi, který se normálně na káčko nedává, ale vypadá to dobře a je to třeba, když s tím potřebuju jezdit do práce.

Oblíbená značka, soused má Káčko a dva roky jsem po něm pokukoval a získával informace. Zatím mám opravdu najeto minimum, takže těžko soudit, ale zatím výborný pocit. Je nádherná a rovnou jsem si tam dopřál akrapovič, takže úplná paráda. Po prvním servise změnila zvuk, ale to je údajně normální a v čase to dozná dalších změn.

johnyb007 napsal 02.04.15 v 11:37

Díky

Petak76
Petak76 napsal 01.04.15 v 12:26 10b.

moc pěkná ...tak ať šlape...tolik elektroniky:)))

johnyb007 napsal 31.01.15 v 23:12

hele lepší to nedám...

johnyb007 napsal 28.01.15 v 21:20

No to nebude tak jednoduché. Je zazimována, ale něco vymysłim. Ale vypadá to dobře

SpikeMT
SpikeMT napsal 28.01.15 v 21:17

Vyfoť to sem, jak to vypadá s tím GIVI kufrem... Pořád na tím přemýšlím a ty jí máš někde uklizenou a tak si to nemůžu pořádně prohlížet