Kawasaki ZXR 400 (1993)

Vlastník Ninja660
Vloženo 12.12.2007
Aktualizováno 12.12.2007

Dlho sa mi pacila tato motorka a konecne som ju kupil :o)) Som s nou velmi spokojny. Pekna masina, Ma K&N Filter a Dynojet Kit, vyfuk Ixil, teraz cez zimu na nu montujem alarm. predsa mam ju velmi rad a alarm trosku vyplasi nejakych zlodejikov alebo neja

Cesty: vacsinou po okoli, s priatelkou, zrazy zatial len Zemplinska Sirava

Další info: dalsia bude asi ZX-6R mozno ze aj ZX-9R

napsal 16.12.07 v 20:42

pěkná na to žeuž to stará mrcha.prostě nadčassouvej dyzájn, taky sem ju měl ten zátah od 12tisic byl hustej a pak to sršení vaček na neutral

Ninja660
Ninja660 napsal 13.12.07 v 11:11

motorku som kupil bez nalepiek. a chybali mi tam tak som si ich dorobil ( Kawasaki, ZXR a nejake daslsie veci.) vyrobou nalepiek si trosku bokom privyrabam. <br />

OnBa
OnBa napsal 13.12.07 v 08:21

Jo, tyhle 4kila jsou úžasný a na začátky úplně bomba Vzhledově je to bomba stroj, tak ať slouží a jezdi hlavou ať to nerostříkneš někde

_BoB_
_BoB_ napsal 13.12.07 v 06:27

No ty samolepky jsou fakt pěkně rosmístěny a dobře ladí s základní barvou. Ať to už dělal kdokoliv (ten potisk) dal bych mu 10+ uplně to mění prvotní vzhled moto <br />
Ať šplape chlape, taky jsem po tomhle stroji toužil. Strašně se mi tenkát líbio to mini-křidýlko

Ninja660
Ninja660 napsal 12.12.07 v 23:07

AngelZX-4R: sice kupil som ju s takym lakom a velmi sa mi paci ten styl. sice farba moze byt, bral by som aj kriklavejsiu zelenu. na foto vyzera celkom OK na zivo je trosku tmavsia. lak si predchadzajuci majitel asi len tak odflakol lebo na nadrz mi stiekol benzin a hned sa to ukazalo ako mi tam zostali stopy a lak na to reagoval. ale styl nastreku je pekny. ked si ju necham tak ju dam prestriekat kvalitnym lakom, samoznejme zelena musi byt ninja (t.j. kriklava zelena) inac som s nou veelmi spokojny. zvuk a ostatne veci su super