Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník kilvah
Vloženo 6.12.2014
Aktualizováno 8.3.2015

Po dlouhém výběru a po skůtru Piaggio X10 ( špatná jízda na české silnici - přílepy ) a předchozích zkušenostech s Jawa 350 a ČZ 250, jsem se rozhodl pro DL 650

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad

Kawasaki Versys 650 ABS: V-strom větší pohodlí spolujezdce a rozbité silnice

První dojmy - Při prvním posezu na moto jsem vzhledem k výšce 190 cm cítil absolutní spokojenost ( zakoupeno vyšší sedlo o 2 cm). Zatím jsem pouze jezdil po dvoře, kde jsem cítil bezproblémovou manipulaci při jízdě v malých rychlostech. Více asi nestačím, vzhledem k tomu, že jsem jej koupil včera t.j.4.12.2014

Motorku bych doporučil pro - Zatím nevím napíšu po zkušenostech

kryty rukojetí
vyšší sedlo
přípojka 12V
deflektor

Při prvním posezu na moto jsem vzhledem k výšce 190 cm cítil absolutní spokojenost ( zakoupeno vyšší sedlo o 2 cm). Zatím jsem pouze jezdil po dvoře, kde jsem cítil bezproblémovou manipulaci při jízdě v malých rychlostech. Více asi nestačím, vzhledem k tomu, že jsem jej koupil včera t.j.4.12.2014.
Zatím k tomu nemám co jiného říci. Jakmile se projedu, dopíšu.
8.3.2015 Tak jsem se konečně svezl.Stromek mě plně vyhovuje pružností motoru a svou ovladatelností. Myslím, že pro moje potřeby ivýkonově plně postačuje a naopak silnější nepotřebuji. Ukazatel má spotřebu 4,5 lkm, což na začátek v rychlostech 50 až 130 je akorát. Dobře jsem udělal - doporučuji všem klidným jezdcům s požadavkem pohodlné jízdy

kojak01
kojak01 napsal 09.04.19 v 15:25 10b.

Veľa šťastných km

MILANOOK
MILANOOK napsal 09.03.15 v 21:35

Určitě dobrá volba - pěkné barevné provedení,parádní výbava a doplňky. Tak ať spolehlivě slouží.
Nejde jinak než za 10bodů.

horak.r72
horak.r72 napsal 08.03.15 v 18:54

Gratuluju k výběru móóóc pěkného stromka. Barva i doplňky se opravdu povedly .Hlavně že se Ti líbila dnešní vyjížďka. taky jsem byl prohnat svého Stromka a bylo to super. tak ať dobře slouží a dělá radost . U mně to máš za 10b. R.

Robson_68
Robson_68 napsal 06.02.15 v 21:39 10b.

Parádní kousek, hlavně neokoukaná barva slušně vybavená, přeji mnoho šťastných kilometrů.

Radekmont
Radekmont napsal 25.01.15 v 23:29

Taky popřeju ke skvělýmu stroji Jinak k tomu kufru - japonci to asi počítaj na svoje těla, takže třeba já musel pro jízdu ve 2 si objednat plotnu na kufr posunutou o pár cm dozadu. Pak je vzadu víc místa a jde sundat sedlo i bez sundání kufru.