Suzuki GSX-R 1000 (2002)

Vlastník rizlagsxr1000
Vloženo 19.11.2014
Aktualizováno 19.11.2014

Miluji své moto, byla to pro nás oba dlouhá cesta,která už je konečně u konce

První dojmy - První dojem, je to to co jsem měl vysněné, nevím co psát? Je to droga, a každý asi ví co píšu :-) . Před tím jsem měl gsxr 600. Nedá se to porovnat, to je jasné, udělal jsem velké úpravy, tak že letí jak blázen. Chtěl jsem jít ještě dál ale už by to bylo do provozu nepoužitelné. Jinak moto sedí perfektně (ohlins je ohlins), brzdí perfektně, je plně servisovaná. Nevím co víc dodat :-)

Doplňky na motorce - Doplňků opravdu hodně , koncovka yoshimura, zadní tlumič ohlins, tlumič řízení ohlis, přední pružiny ohlins, pancéřové hadice, KN filtr, powercommander, stavitelné páčky, přepákování, nádržky brzd, iridové plexi , karbon kryty motoru, karbon blatníky, zadní spodní část podsedlovky karbon, podsedlovka z k3, itegrované světlo, a už nevím ? Ještě bude ukatatel rychlosti+rychlořazení

Proč jsem vybral GSXR? První bylo GSXR 600, a to jen asi proto že byla modrá a začínal jsem jezdit, pak už to bylo jasné. A když jsem koupil 1000,tak jsem to chtěl předělat tak aby to byla jen a jen moje představa, a když jsem viděl Rizlu tak to bylo jasné , pak se to těžko popisuje, hráblo mi a je to pro mě neuvěřitelná droga, asi jediný co miluju nadevše, jízda je pro mě uklidňující faktor který nehodlám za nic vyměnit, to je asi tak celé co chci napsat
Před úpravou

Po úpravě

rybíz5
rybíz5 napsal 20.11.14 v 17:36

Pěknej mazlík Na Suzuki to docela jde Néé,fakt kočka

justyn
justyn napsal 19.11.14 v 18:14 10b.

Moc pěkná At to lítá Za 10b