Honda CB 900F Hornet (2002)

Vlastník Romulus
Vloženo 18.11.2014
Aktualizováno 18.11.2014

Lehce sportovní naháč s příjemným podvozkem a výkonem.

První dojmy - Hornet 900 je spíše takový cestovní naháč s příjemnou možností si trochu zasportovat. Podvozek je příjemně tuhý, obzvláště ve srovnání s Hornetem 600. Zpracování je klasické Hondí, tedy vše funkční bez příkras.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk pod motor. 3x kufr. Plexištítek

S Hornetem se hezky cestuje. Má pružný motor, pěkně padá do zatáček a jeho podvozek chroupne kdejakou díru, bez nepříjemného zavlnění.
Překvapila mě dost váha oproti 600, to mi je prostě nepříjemné v momentě, kdy s ním musím manipulovat na místě. Zajímavé je, že je rozměrově jen nepatrně větší než menší bráška 600, ale když je máte vedle sebe a sednete si na ně, 600 je o velký kus menší a lehčí.
Nechal jsem si vyrobit na zakázku výfuk pod motor a příjemně se tak srazila váha i těžiště. Motor má krásně lineární průběh a vy byste chtěli točit motor minimálně do 13 tisíc jak krásně řve.
Nepříjemné je při akceleraci, že se nemáte o co zapřít, na sedla kloužete dozadu a o stupačky to také nepůjde, jsou příliš kolmo pod vámi.

Celkově vzato příjemný naháč s přídomkem cestovně sportovní naháč.
Díky vyšší váze není nikterak divoký, motor má klidný, přesto poměrně silný, takže nečekat žádnou divočinu. I když má mnohem lepší tah, maximální rychlost je stejná jako na 600. Což ale nevadí, protože přes 220 na naháči vašim krčním svalům vcelku stačí.

Jazz
Jazz napsal 19.04.15 v 21:03 10b.

10b. za ten lauf

alexander
alexander napsal 18.11.14 v 16:04 10b.

horník za 10b

alexander
alexander napsal 18.11.14 v 16:03

super motorka,měl jsem.ten výfuk bych chtěl slyšet,to musí být mazec...