Aprilia RSV 1000 Factory (2006)

Vlastník LosBandos
Vloženo 7.11.2014
Aktualizováno 7.11.2014

Mišina která má osobnost. Je krásná, silná, rychlá a ten orchestr co se line z výfuku !!!

První dojmy - První jízda - ještě než jsem vyrazil, tak jsem byl překvapenej z pohodlného posezu, které nabízí bikerovi takovej závoďák. Když jsem vyrazil tak reakce na plyn super (návyková záležitost) takřka okamžitej výkon. Brzdy brembo obsolutně užasný. Podvozek öhlins bez konkurenční, kovaná kola OZ.

Když přijel borec od kterého jsem kupoval Aprilku tak první co mě dostalo byl ten dunivej kravál z laufů, kterej jsem slyšel asi 3 minuty před tím než přijel na místo naší schůzky. Když dorazil tak jsem hned věděl, že tahle kráska jede semnou domů .
První dojmy - ukrutná síla už od spodních otáček, výborný brzdy, plně nastavitelný podvozek öhlins,kovaná kola OZ, výbornej zvuk díky laďákum Arrow kterej tě nepřestane bavit, v zatáčká je naprosto klidná, jen při podřazování se musí často používat mezi plyn jinak se ta mrcha pěkně rozvlní, ale neříkám že je to špatně - je to super adrenalin. Jen si nemyslím, že tahle mašina je pro mladýho kluka bez zkušeností co má v peněžence čerstvej řidičák!!!

alexander
alexander napsal 14.11.14 v 05:24

katrin to napsala správně...ale zatím přeji hodně bezproblémových kilometrů

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 08.11.14 v 19:23 10b.

Je nádherná, ale to každá taliánka.

katrin
katrin napsal 08.11.14 v 10:47

Je krásná,silná,rychlá...ale až jednou si budeš chtít pořídit motorku,tak jdi do Hondy