Suzuki Boulevard C90 (2005)

Vlastník Drobek_
Vloženo 7.11.2014
Aktualizováno 23.1.2021

Deník motorky
Nalezeno 26 záznamů

• Blejskavé kotouče

Tak konečně mám kotouče co nejsou sériové. (y) Čekal jsem dlouho, ale vypadají dobře. Ještě nasadit pneu a hurá na cesty...

Vloženo: 30.01.2019
    Uskutečněno: 30.01.2019
  • Motor vyměněn

Tak včera jsme se do toho pustily, povedlo se napoprvé :-DD , chtělo to jen někoho kdo se nebojí a někoho kdo tomu rozumí, oba se naštěstí v mé garáži potkali ;-). Po výměně a prvním startu trošku cvakali hydroštely, p

Vloženo: 28.01.2018
    Uskutečněno: 28.01.2018
  • Nový pohon

Tak ještě prohodit toto a můžu vyrazit ven (doufám) :-) :-DD :-DD :-DD

Vloženo: 18.01.2018
    Uskutečněno: 18.01.2018
  • Tak jsem zkusil LED

Tak jsem zkusil osadit led světla, je to jiné, nevypadá to špatně a hodně to svítí. Nechtěl jsem ledky na motorku, podlehl jsem...byl to trošku boj, ale jsou tam a svítí :-DD

Vloženo: 17.01.2018
    Uskutečněno: 17.01.2018
  • Neodborný servis

Tak se musím přiznat k tomu jakej jsem vůl, po výměně altíku jsem nainstaloval těsnění pod víko, nalil nový olej a hurá do přírody, druhý den ráno jsem si všiml že je pod motorkou pár kapek oleje. Vypustil jsem olej a mí

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.09.2017
    Uskutečněno: 25.09.2017
  • Nedobíjí

výměna statoru a regulátoru. (y)

Vloženo: 06.09.2017
    Uskutečněno: 06.09.2017
  • Servis startu

Problémy se startováním, vyčištěn a prostříknut kontakt na spojce, a jede vše jak má. Pro jistotu jsem prošel a vyčistil celou trasu. :-DD

Vloženo: 06.09.2017
    Uskutečněno: 06.09.2017
  • Nové sedlo

Tak včera jsem si dovezl konečně motorku domů, mám udělané sedlo a opěrku od DDT, jsem velice spokojen :-DD . Opravdu se vyplatilo počkat, zatím jsem ujel jen kousek, i na tom jsem cítil ohromný rozdíl oproti sériovému s

Vloženo: 29.04.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Spínače na sedlo

Tak jsem namontoval spínače na vyhřívaní sedla, bude předek zadek zvlášť, obojí ve dvou stupních vyhřívání. Zbyde ještě na každé strané jeden volný vypínač, ten plánuju pro vyhřívání gripů. :-DD (bohužel na ty budu chvil

Vloženo: 23.02.2017
    Uskutečněno: 23.02.2017
  • Plotny po leštění :-)

Tak konečně mám i předky :-DD , po sezoně půjdu na spodek šavlí a kardan B-)

Vloženo: 15.02.2017
    Uskutečněno: 15.02.2017
  • Padáky 38mm

Pořád jsem hledal někoho kdo ohne 4 cm roru a udělá padáky na motorku. To se nedařilo :-( Po čase jsem zase pohledal a jupí :-DD :-DD :-DD Cobra dělá padáky široké. Objednal jsem a dnes montoval. Jsem spokojen jen d

Vloženo: 20.01.2017
    Uskutečněno: 20.01.2017
  • Držáky stupaček

Tak jsem v Lidlu koupil za 200,- sadu na leštění, nasadil na vrtačku a po dvou hodinkách hotovo. Podle mne je to mnohem lepší než bylo, o mnoho lepší. :-DD

Vloženo: 17.01.2017
    Uskutečněno: 17.01.2017
  • Hodinky a teploměr

Po cca ročním boji jsem dostal na motorku hodinky a teploměr na nádobky. Pořídil jsem hodinky a teploměr, následně jsem řešil různé redukce na nádobky Suzuki. Bohužel řešení redukcí se mi nezdálo, vypadalo to jako houba

Vloženo: 20.09.2016
    Uskutečněno: 20.09.2016
  • Kryt chladiče

Tak dlouho jsem hledal kryt který bych namontoval, nakonec jsem našel v garáži dveře od racku a znak...trošku práce a kryt je na světě :-D :-D B-) B-) :-D :-D

Vloženo: 13.03.2016
    Uskutečněno: 13.03.2016
  • Lakovna

Tak je nový lak :-)

Vloženo: 03.03.2016
    Uskutečněno: 03.03.2016
  • Tak je doma a pokračujeme

Sundal jsem plechy jdou do laku:-), zadělají díry v blatníku po jakémsi tunerovi který nesmyslně posunul zadní blinkry dolu o 3 cm a převrtával uložení, průchodky k blinkrům :-( potom ještě po zámku na helmu který určitě

Vloženo: 04.12.2015
    Uskutečněno: 04.12.2015
  • Servis a výměna náplní

Tak nadešel čas uložení k zimnímu spánku, včera mi odvezli kolo do Kladna na kontrolu spojky( občas nejde plynule), a hned nechám vyměnit oleje, vyčistit vzducháč od KN atd...

Vloženo: 14.10.2015
    Uskutečněno: 14.10.2015
  • Konečně svítí i SPZ

Tak na druhý pokus došlo správné zboží, první LED jsem objednal v černém krytu :-(, na druhý pokus došel chrom :-DD :-DD :-DD B-) B-) B-) :-DD :-DD :-DD Vypadá to zajímavě, a funguje to skvěle. :-DD :-DD :-

Vloženo: 12.10.2015
    Uskutečněno: 12.10.2015
  • Tak a je bílá prd..

Konečně je vše bílé, zadní světlo centrální s integrovaným blinkrem, odrazka bílá svítí červeně po zapnutí zapalování a zvýší intenzitu při brždění :-)

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 29.09.2015
  • otevření garáže a vrat

Tak jsem pořád řešil otevírání garáže a brány, pořád jsem se přihlašoval telefonem nebo hledal ovladač který jsem měl v brašně. Nakoupil jsem tlačítka obětoval ovladač a řešení je na světě :-)

Vloženo: 31.08.2015
    Uskutečněno: 31.08.2015
  • Tak připraveno na sezonu

Tak konečně mám vše zpět a nasazeno :-DD Nové pneu s proužkem, leštěná kola a nádobky na hydrauliku, nove grip, nové kryty brzdy a řadičky, upravená a pochromovaná opěrka, nové chromové páčky, nové zadní stupačky, výf

Vloženo: 05.04.2015

Tak výfuky jsou hotové... :-DD :-DD :-DD

Vloženo: 19.12.2014
    Uskutečněno: 19.12.2014
  • Cesta z města

Tak jedeme pro nové výfuky, za týden bude hotovo.

Vloženo: 07.12.2014
    Uskutečněno: 07.12.2014
  • Konečně bílé blinkry

Dnes jsem nainstaloval jeden blinkr s bílím sklem a žárovkou dle návodu Vaška, vypadá to super, jak budou nainstalované všechny přidám fotky (y) (y) Zrcadlová žárovka je super :-DD není skrz bílé sklo vidět oranžová

Vloženo: 23.11.2014
    Uskutečněno: 23.11.2014