Aprilia ETX 125 (1999)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

skY.Luke
skY.Luke napsal 10.06.07 v 12:35

No ty plasty mi kitoval znamej. Ale je potreba to pak natrit nalakovat a ja nevim co. On na to ma kitovaci pistoli nebo co. Jinak predni maska, blatnik, koleno... s tim uz jsem to koupil =). Vylozene krosit se s ETX neda, ale jemně se projet na krosovy draze klidně =). Hlavně se mi s ní dobře jezdí na cestách v lese, polňačkách a tak podobně, to mě baví nejvíc. Ale je dost těžká. No a teď ji mam hrozne dlouho v servisu a cekam na těsnění co mi prasklo =( S RX125 nemůžu porovnat, nemám s ní zkušenosti. Ale myslím že rx má o něco silnější motor a je víc poruchová než etx.

PepanTDR
PepanTDR napsal 08.05.07 v 19:53

Čuss. Už si nějak pořeši ty plasty? Mě u TDRka taky praskaj a docela mě to sere tak mi kdyžtak napiš vzkaz, jestli maš na to nějakej recept. Jinak je to pěkná motka ať jezdí

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 10.02.07 v 19:00

Ahoj, kolik tě stálo to laděné koleno Giannelli, přední maska a ten blatník ???<br />
Dá se s tím ETX i crossit ? je to lepší než RX 125, nebo jaký je v tom rozdíl ?<br />
Uvažuju, že v létě něco takového pořídím, tak díky za info. Ať slušně jezdí

smazany8055
smazany8055 napsal 14.10.06 v 10:46

Zdarec,jak tady čtu-otevřít-a jak jestli se můžu zeptat,dyť to nemá přívěru a nic.A taky mám etx ale nasrečku trošku,nechcete ND někdo?

napsal 07.10.06 v 00:14

hh mam taky etx 99 ale otevrenou na 30 koni pak je maximalka nekde ve 150 a za 1 a 2 de este na zadek ale jezdi za 9 nech si ji otevrit pak je to brutal

napsal 07.10.06 v 00:13

hh mam taky etx 99 ale otevrenou na 30 koni pak je maximalka nekde ve 150 a za 1 a 2 de este na zadek ale jezdi za 9 nech si ji otevrit pak je to masakr

miro146
miro146 napsal 09.08.06 v 16:47

dik ze si vymazal moj prispevok a neodpovedal nan

.zelenac.jk.rx
.zelenac.jk.rx napsal 30.07.06 v 20:13

došel ti vzkaz?napiš mi prosimtě co tam máš za typ motoru?ty samolepky nemusej bejt od aprilie

.zelenac.jk.rx
.zelenac.jk.rx napsal 27.07.06 v 22:27

pěkná ten předek vypadá líp než sériojovej ale nastříkej to koleno a sežeň si na ní samolepky