Aprilia ETX 125 (1999)

Vlastník filip_supola
Vloženo 12.10.2018
Aktualizováno 12.10.2018

Byla to moje první větší motorka a byl jsem s ní spokojený

První dojmy - na motorku jsem se jel podívat,a byl jsem natěšený,bohužel nakonec jsem uplně nadšený nebyl,předešlý majitel jí měl zavřenou v nějaké rozpadlé stodole,byla celá špinavá a vypadala jako kdyby měl najeto 100 000km :D

Motorku bych doporučil pro - motorka je dobrá pro začátečníky

na motorce jsem se projel a jízdní vlastnosti byli opravdu dobré,na 125ku jela opravdu dobře,byla ostrá a když se za ní vzalo tak to stálo za to

po koupení motorky jsem motorku řádně umyl a udělal výmenu oleje a brzdové kapaliny
nějaký čas jsem jezdil a začal přicházet na to že motorka má spoustu kosmetických vad
motorka mi asi 3 měsíce stála,nemohl jsem přijít co tomu bylo,neustále šla do omezovače,nakonec jsem zjistil že bylo akorát povysunuté soupě,takže jsem zkrátil bowden a bylo po problému:D
dále motorka nejspíše od někud sála falešný vzduch,takže jsem přetěsnil válec a hlavu,dal nové okroužky a rovnou jsem zkouknul válec a píst,byly v pořádku
motorku jsem kupoval s tím že je zde vše,nebylo,chyběla spínací skříňka a potřeboval jsem s sebou nosit šroubovák abych mohl motorku nastartovat,asi po měsíci jsem pořídil novu spínačku a bylo to
dále jsem pokoupil nová víčka na kryt motoru na olej a bylo nutný koupit novou trysku karburátoru a přírubu sání kvuli tomu že tryska byla rozdrcená a příruba popraskaná a nechtěl jsem aby to zase sálo
poté jsem pořídil novou baterku protože puvodní byla dead :D
nastříkal jsem výfuk na černo aby vypadal o něco líp a barva zatím drží :D
momentálně řeším prodej motorky s kamarádem který má zájem a chce něco do začátku
nejspíše budu kupovat Suzuki drz400e

Milan1963
Milan1963 napsal 13.10.18 v 09:37 10b.