BMW K 1200 S (2005)

Vlastník krysoid
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 26.4.2021

Vloženo: 28.10.2014, Uskutečněno: 28.10.2014, Zhlédnuto: 9x

Jedna z mála věcí,který mi dokážou znechutit jízdu na motorce je foukání do přilby.Po celodenním ofukováním očí studeným vzduchem odrážejícího se ze spod od krku,větrným štítkem hnaným spodem helmy až na moje oči.Si občas připadám jak při zánětu očních spojivek,moje oči to prostě nesnáší.
Po koupi noví přilby,kterou jsem kupoval kvůli špatné vplbě velikosti té předchozí problém přetrvával.Tak sem brouzdal po netu až sem narazil na tohle WindJammer II.A musím uznat že je to přesně to co jsem si představoval.
"stará" přilba:LS2 FT2
nová přilba:Scorpion EXO 1000
Mimo jiné má LS2 lepší aerodinamiku,je lehčí,má lepší sluneční clonu,je tišší.Za to má horší systém větrání,né tak pevnou skořepinu,nemá pinlock atd.Dokonce přemýšlím že Prodám Scorpion a koipím jinou vástelku na LS2.Uvidíme
Omlouvám se za to jak to vypadá nasazený,hodil sem to na helmu jen narychlo tak je to na křivo(pro rýpaly).

Maxim (21) napsal 28.10.2014 v 16:48

Taky jsem to řešil, dokud jsem nekoupil pořádnou helmu...o foukani do oči nemůže byt v dobré helmě řeč.

• Údržba

Kačenka dostala přesně to co potřebovala:Olej+ fitr,vzducháče(jsou tam 2 :-DD ),komplet brzdovky,přetěsnění spojkové pumpy+kapalinu,kontrolu ventilů(samozřejmě byly v perfektním stavu,ale pro jistotu...),výměnu chladící

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.04.2015
    Uskutečněno: 14.04.2015
  • Zadní pneu

Pár brutálních rozjezdů s protáčejícím se zadním kolem,který to prostě při téhle teplotě a rozvoru,nemůže ustát a pneu je na hranici životnosti.Ale především za hranicí bezpečného použití.Hlavně kvůli jízdím vlastnostem

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014
  • Řadící páčka(řadička)

Jelikož se mi začínalo posledních pár desítek km hůř řadit,dořazovat atd.Zaměřil jsem se na vůli řadičky a ejhle.Na první pohled to vypadalo že chce upadnout.Při bližším prozkoumání a rozebrání byly na vině ložiska(viz f

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.10.2014