BMW K 1200 S (2005)

Vlastník krysoid
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 26.4.2021

Řadící páčka(řadička)

Vloženo: 27.10.2014, Uskutečněno: 27.10.2014, Stav tachometru: 59000 km, Zhlédnuto: 4x

Jelikož se mi začínalo posledních pár desítek km hůř řadit,dořazovat atd.Zaměřil jsem se na vůli řadičky a ejhle.Na první pohled to vypadalo že chce upadnout.Při bližším prozkoumání a rozebrání byly na vině ložiska(viz foto).Po výměně je to o něčem úplně jiném.řazení jde krásně,kvalty zapadají jako po másle.Tak to má být.Dokonce to občas vypadá že je tam normální převodovka a ne ta z Káčka

Použitá ložiska: výrobce si bohužel nepamatuju-14x8x4-4ks

jirikviz (0) napsal 02.08.2018 v 16:10

Ahoj, Jaké jsi tam dal ložiska pls?

• Údržba

Kačenka dostala přesně to co potřebovala:Olej+ fitr,vzducháče(jsou tam 2 :-DD ),komplet brzdovky,přetěsnění spojkové pumpy+kapalinu,kontrolu ventilů(samozřejmě byly v perfektním stavu,ale pro jistotu...),výměnu chladící

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.04.2015
    Uskutečněno: 14.04.2015
  • Windjammer II

Jedna z mála věcí,který mi dokážou znechutit jízdu na motorce je foukání do přilby.Po celodenním ofukováním očí studeným vzduchem odrážejícího se ze spod od krku,větrným štítkem hnaným spodem helmy až na moje oči.Si obča

Typ: Reportáž
    Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 28.10.2014
  • Zadní pneu

Pár brutálních rozjezdů s protáčejícím se zadním kolem,který to prostě při téhle teplotě a rozvoru,nemůže ustát a pneu je na hranici životnosti.Ale především za hranicí bezpečného použití.Hlavně kvůli jízdím vlastnostem

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.10.2014