Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník Mario_Lt
Vloženo 12.10.2014
Aktualizováno 14.4.2018

Prodáno :)
Po Parníku K1200lt je to jako když jedu na horském kole

První dojmy - Lehoučká, krásně ovladatelná motorka, syn má ročník 2007 a tak nějak jsem se do něj taky zamiloval, LTéčko jsme poslední dobou neměli čas využívat, tak jsem se rozhodl pro univerzálnější stroj, neříkám že napořád, ale momentálně max.spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Na silnice v našem stavu pro každého, začátečník i vyježděný pardál s ním bude spokojený.

Doplňky na motorce - Originál padáky, plexi s deflektorem, klín pod motor, zadní blatník ermax v barvě, vyhřívané gripy Oxford, 12V zásuvka, alarm s pagerem, kufr 46L v barvě s brzdovým světlem, kouřové blinkry, LED zadní světlo, blástry

Ročník 2012, ale koupena v listopadu a ježděna až v sezóně 2013
Perfektní vlastnosti, motor jde líp od spodu než starší model, zvuk je ale takový míň agresivní.
perfektně řadí, ukazatel zařazeného kvaltu je součástí přístrojovky, ta je přehledná ukazuje dva tripy, teplotu, po přepnutí hodiny, stav paliva jsou ubývající čárky což není úplně přesné a každou chvíly si ukazuje co chce
Display je perfektně čitelný za všech okolností, je umístěný výš než u starého modelu, což je dobré.
Sedlo je lépe tvarované a má super povrch, neklouže a tak nemáte spolujezdce při prudším zastavení za krkem
spotřeba zatím cca 4,5l

jovik27
jovik27 napsal 16.12.14 v 21:48 10b.

já té tvojí dávám 10 , krasavice .

mikes64
mikes64 napsal 16.11.14 v 17:41

Hezká hračka 10b

Lombardo
Lombardo napsal 12.10.14 v 20:35 10b.

krásnej stroj

foky