Suzuki M1800 IntruderR (2007)

Vlastník Marccello
Vloženo 12.10.2014
Aktualizováno 6.8.2020

Motto:,, , chtěl jsem mít jednou motorku, která má spoustu koní, musí být samý chrom, a hravě dvěstě umí...!" Katapult. ..
Je to přesně ona a je to prostě vetřelec, se vším všudy! Brutální a nebezpečná ale jedinečná a krásná!

Motorka koupena od LosMotos Hodonín

První dojmy - Srdce jsem měl v krku! Úžasná síla, zrychlení, pohodlí a ovladatelnost a přes můj prvotní strach mi padla po prvním kiláku. Líbí se mi všechno, jinak bych ji nechtěl, a není nic co by se mi nelíbilo. Co zůstává je obrovský Respekt!!

Motorku bych doporučil pro - Stejně jako pro mě - pro ty, co si chtějí užít pohodovou jízdu na úžasné a neuvěřitelně silné a krásné motorce... a taky pro ty, co až je ta pohodová jízda nebaví a chtějí si taky vyplavit adrenalin,tak jedním otočením plynu dají na prdel komukoliv, kdo se jim přimotá do cesty!!! :-)))

Doplňky na motorce - Přední padáky, opěrka, kufry, plexi štít.

Proč? - Láska na první pohled - když jsem ji viděl poprve, ostatní mě přestaly zajímat. To co se někomu nelíbí, a pochvaluje si až dvojku (Intruder m1800r2),
to mě úplně uchvátilo - přední světlomet a celkový design.

Je to nádherný stroj. Koupil jsem ji teprve minulý týden takže najeto mám pár prvních stovek, a důvod, proč jsem si ji vybral mi nedovolí psát nějaké zápory, ale,... ony vlastně žádné nejsou Jízda je pohodlná, zrychlení fantastické a brzdy velmi účinné. Je fakt, že na nerovnostech trochu drncá, ale já s ní do terénu nechci, na to ani není stavěná.

Z ovládání jsem měl trochu strach, ale už jsem si zvykl a je to lepší než jsem čekal. Snad jak už tady mnozí popsali, manipulace na místě je trochu těžší, ale když zjistíte jak na ni, tak to jde, a mých 93 kg mi zajišťuje stabilitu . Spolujezdec je moje manželka a říká, že je pohodlná, takže nemám důvod jí nevěřit. Teda s opěrkou. Bez ní jsme ji ani neměli, takže nemůžem posoudit.

Spotřebu jsem zatím přesně nezměřil, ale orientačně je někde kolem 7 litrů. No, vzhledem k velmi krátké zkušenosti mi nepřísluší nějak dál rozebírat jízdní vlastnosti, servis a techniku atd. ale moje první zkušenosti jsou jen ty nejlepší.
Změna!!! Už to bude brzo rok, máme za sebou cca 6 tisíc km, a můžu konečně potvrdit to, co jsem si zatím jen myslel, a to je, že je to úžasnej stroj!!!

Čadil
Čadil napsal 19.01.19 v 19:29

nádhera a pěkný popis

Čadil
Čadil napsal 19.01.19 v 19:29 10b.

nádhera a pěkný popis

Radmil
Radmil napsal 15.09.17 v 10:50

krasavec...dobrá volba...mnoho km Ti přeji...Radek

mirocz
mirocz napsal 20.03.17 v 14:46 10b.

Ty brašny se k němu hodí a já mám také radši chrom než černou, ale už prodávali jen s černými koly,

OriginalFox
OriginalFox napsal 28.06.16 v 08:12 10b.

Co my dva si budem povídat Přesně víme proč VETŘELCE máme. Prostě bomba A jedneho znám, jednou sednul a do týdne měl novou. Hned se zamiloval