Suzuki DL 650 V-Strom (2010)

Vlastník BigBary
Vloženo 6.10.2014
Aktualizováno 27.11.2016

Hodnocení po nějakém tom km v minulé sezoně 2015

Vloženo: 09.04.2016, Uskutečněno: 09.04.2016, Zhlédnuto: 5x

Tak jak jsem sliboval. Hodnotím mašinu po nějakém tom kilometru v jejím sedle. Celou předchozí sezonu v sedle tohoto skvělého stroje, který jsem si vybral pro první krůčky na jedné stopě, jsem si uvědomoval, jaká to byla dobrá volba.

Velmi dobře se ovládá a i odpustí nějakou tu začátečnickou chybu. Její výhoda je i v nízké váze, malé spotřebě.

Samozřejmě jsem měl i zkušenost s delšími projížďkami s klíštětem a musím přiznat, že ne jednou mě napadla myšlenka na V-strom 1000, ale i tahle 650-ka to dává dobře, akorát není v krpálech tak svižná.

Co mě jako nováčka na mašině dost otravovalo život, byla několikanásobná špatná zkušenost s bezohlednýma až dementníma řidičema plechovek. Měl jsem to štěstí, že nějakou náhodou jsem několik hrůzostrašně vypadajících situací přežil. Aby jsem řekl pravdu, nevím jak jsem se vůbec z toho kolikrát dostal. Co vím určitě, je pocit bezmoci a rozervané hadry od srdce, které málem po vyřešení situace vyběhlo ven a to nemluvě o rozklepaných pastelkách.

Ne jednou po takové situaci byl ohrožen tento koníček myšlenkami na prodej stroje se vším co k tomu patří. Rozhodně bylo dobré před usednutím na stroj nakoukat cenné rady na netu, protože mě hodně pomohly to vše rozchodit.

Závěrem chci říci, že V-strom je podle mého názoru hodně dobrý společník na dlouhé cesty i vyjíždky kolem komína.

Clint. (77) napsal 18.04.2016 v 22:06

Jasan,je třeba rozchodit těžké situace, ale na druhou stranu počítat s tím že můžou přijít znovu s znovu a znovu atd. Možná pak, se jim dá lepe předejít Přeji pohodu do sedla a už nikdy takové situace, které přinutí přemýšle o radikalnich změnách

• Co přibylo nového na motorce v sezoně 2015

Sezonu 2015 jsem začal výměnou oleje (Motul 5100), olejového filtru (HifloFiltro HF 138), vzduchového filtru, očištěním a promazáním řetězu (Motul Chain Lube), výměnou plexi za MRA variotouring, montáže ukazatele zařazen

Vloženo: 09.04.2016
    Uskutečněno: 09.04.2016