Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník StrejdaMortymer
Vloženo 28.9.2014
Aktualizováno 27.4.2016

Vloženo: 22.03.2015, Uskutečněno: 22.03.2015, Stav tachometru: 39000 km, Zhlédnuto: 3x

Nuže včera (21.3) dostrkano do servisu, dnes (22.3) sem si zanadaval, že sem vocas. Po ohledání celý rozebraný motorky jsem nadaval jak hur, že jsem ji nedal do servisu okamžitě po koupi. Mašina byla zespoda totálně voblezlá vším možným, všechno bylo napůl zatvrdlý a pečlivě "čechácky" schovaný, aby se na to při prodeji nepřišlo.

Ale nevadí. Svoje vrány mám rád, tudíž už když v tom jsem, tam ji dám dohromady a vytáhnu na výlety po Evropě.
Tahle motorka si zaslouží aspoň za jednu svoji dobu majitele co ji bude mít opravdu rád a nebude se k ní chovat jako ke kusu šrotu.

Resumé:
Repase všech brzdičů + destičky
Spojka komplet + lanko
Ventily komplet
Kapaliny
Komplet karburace + do budoucna nový příruby
Pokus o opravdu měřiče pro stav benzínu.

Dále přemýšlím, že to necham ještě seškrtit, jsou to sice jen dva měsíce, nicméně já chci ty dva měsíce už jezdit s klidem, že nebudu pro četníci střelná zvěř.
Po servise se dá dopředu nějaký cestovnější obutí (majitelé zr7 rád uvítám rady ohledně dobrý 120/70/17 pneu pro cesty) a hura do světa.
Design se bude řešit po sezoně.

tos_cz (0) napsal 10.09.2015 v 09:11

Máš už nějaké rady ohledně pneu, co bys doporučil pro cesty po Evropě?

• Předsezoní servis

Nuže, sezona se kvapem blíží, nastal čas na obvyklou péči. Za poslední dva roky jsem najel s velikou tíhou jen kolem 2500 km. Když jsem kontroloval vzduchovy filtr vypadal pořád jak novy. Nebyl důvod ho měnit, když ani

Vloženo: 16.03.2016
    Uskutečněno: 16.03.2016
  • Baterka

Mnoooo, včera bylo tak nádherný počasí na výjezd, že jsem se teda rozhodl (15°C na severu čr). Při tý příležitosti se na moto hodila nova baterka, kterou přinesl strejc ježura. A hle začalo povánoční nasírací období. Ty

Vloženo: 27.12.2015
    Uskutečněno: 27.12.2015
  • Čištění stupaček+držáků a přelakování

Nuže jak jsem slíbil tak činím. Rozhodl jsem se, že tedy všechno udělám co nejjednodušeji a nejefektivněji a začnu opravdu něčím lehkým (zcela narovinu lakyra nejsem, takže raději používám plniče a brusny kotouče). Roz

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.10.2015