BMW R 1100 R (1995)

Vlastník Omarson
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 1.12.2017

přesně to co jsem od ní chtěl .. silná, ovladatelná, spolehlivá, pohodlná, a trochu jiná než ostatní

První dojmy - první dojem na mě udělala velkej. od kupce domů jsem si ji vezl po vlasní ose .. celá tahle jízda se mi pak odehrávala před očima když jsem usínal .. od okrsek v klídečku a pohodičce, přes dálnici s vírem v nádrži .. až domů. bylo to něco jinýho než motorky který jsem měl dřív od choperu, přes silnice a endura .. je to trochu jinej rozměr motorky , trochu jiný pojetí, který ovšem funguje na 1.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi co už se vyblbli na něčem jiným a konečně chcou něco co jede aniž by se na tom museli zrakvit. pro lidi co se chcou celej den vozit a druhej den nesedět na pulce otlačený prdele ..

Doplňky na motorce - přidavná světla ( už tam byla tak co s nima) a štítek nad přístrojovkou ( ten designovej ulet 50-tých let jsem musel nějak zamaskovat.

nevím proč jsem si tenhle stroj vybral ? prostě ke mě přišel souhrou náhod , ale nelituju .
je to docela dobře odladěná kombinace silnýho motoru, ale při tom to žádná raketa není. skvělý brzdy na předku ( poprvé v životě jsem se nemusel bát brzdit z 200 a dobrždovat to očima) a pohodlný konstrukcepodvozku, kde ani spolujezdec nemusí trpět na celodením tripu.
popravdě jedinou obavu jsem měl kupovat stroj s 120 000KM ale šepot květin a faktura předchozího majitele o kompletním servise mě nakonec přesvědčily.
jediný co se jí dá vytknout je lehká neohrabanost v klikaticích zatáčeka a ulic, kde je potřeba prostě ubrat a nebo do toho vložit větší dávku síly a tělocviku. ale taky to jde .

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 01.12.15 v 05:59

To mi libit to já asi taky koupit

Kamilman
Kamilman napsal 07.04.15 v 16:39