renocar_brezenPROFIL MOTORKY

BMW R 1100 R (1996)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník Lazyfucker
Vloženo 19.3.2009
Aktualizováno 12.12.2012
Zobrazeno 8 823x
HODNOCENÍ PROFILU OD 17 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 8

Popis motorky


moje zatím a na dlouho poslední, na úplné definitivy je prozatím brzo.
každopádně to vypadá ne velmi dlouhé a spokojené přátelství.

Více fotografii

První dojmy - úžasná stabilita, zásoba síly jako lokomotiva, díky Leo vincu zvuk jak nasrané vrtulník, mocný vzhled - je takový prostorově výraznější, a pak ty pazvuky při startování za studena atd atd

Recenze

s jeho koupí proběhla absolutní fascinace designem, stylem a prostě celkovým charisma a nádechem stromilectví a dlouhověkosti prastaré (mnohými)zatracované konstrukce.

líbil se mi tatův pohled motorkového nadšenca z dob už minulých, který když ho uviděl soukat se z dodávky tak byl jak 15ti letý klučík, co mu vezou prvního pincka, to zaujetí a tiché předtsavy to je mazec.

dokážu stát a pozorovat strašně dlouhou dobu jentak.

po nastartování toho kolosálního motoru se díky leo vince výdechu nese po blízkém okolí temný pomalý dusot, a to mě bere.

za jízdy z něj do člověka srší neochvějný klid a jistota, pevný podvozek a dělová koule mezi nohama. nemá moc koní, ale o to tu nejde, krouťák má jak malá lokomotiva a to je potom ta pravá sranda, těžko popsat

každopádně celkem soudobá technika v retro kabátě, k dokonalosti mu chybí jen pletená kola.

a taky by bylo lepší být první a jediný majitel..

zkušenosti po první kompletní sezoně. pohodlí jako doma v kkřeslě, trochu fučí, ale to je o tom to je, tudíž žádné plexiskla a podobné šarády.
po delší cestě se hodí vélce z boku, jako podpěry pro nohy, poloha ležmo na zádech.
zatím nebyla možnost na víc, než 400km/den a bez jakéhokoliv problému. stařec si enom přede, bere lehce přes 5, maďarsko a zpět, lehce přes 4 a půl, takže byť to nebyl požadavek při koupi, tak je jeho nežravost skvělá.
se svodama a leo vinckem je spodek ostřejší, hutnější, je to sice víc ucukané, ale nevadí, máme to rádi, moja moc ne, pač má 50kilo a občas mám nohy u hlavy když znenadání vemu za plyn, ale co, tenhle styl síly máme opravdu velmi rádi. zvuk je skvělý, jízdní vlastnosti taky, není to žádný 160ti kilový brus, a přesto drží velice dobře, oproti minulému SV je to neochvějná jistota a stabilita, sice o 8let starší, ale o X levelů výš kvalitou.
brzdy špičkové, Bremba no..., prostě lepší sem zatím nezkusil, a nepozřebuju nésu střelec, ani motorkář, ale kochala
jinak co, je to šolich a miluju to, že nikde podobný není a nebude, naštěstí se lidem moc nelíbí, takže splňuje i tento požadavek.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Fogis33
Fogis33 napsal 01.01.12 v 21:15

Mooc pekná motorečka

maguli
maguli napsal 15.03.10 v 12:24

Krasny stroj a vyborny komentař. Za 10

Lazyfucker
Lazyfucker napsal 18.01.10 v 19:07

už to bude

Kuba-CB
Kuba-CB napsal 16.01.10 v 12:25

Panáčku, už se přestěhuj z5 domů, ať můžem konečně začít jezdit!!! Jo tomuhle bys nemusel rozumnět, tak tedy po tvojem: Ať možem začít vysávat!!!

Kuba-CB
Kuba-CB napsal 04.01.10 v 13:44

Prej Japanes hoovers VS BMW. chachachááááá...

Více komentářůTOPlist