Yamaha MT-07 (2014)

Vlastník PaloB
Vloženo 14.9.2014
Aktualizováno 21.7.2017

Pro mne naprosto idealni motorka. Novinka roku 2014. Zatim uplna spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

Kawasaki ER 6N: Obe jsem je zkouknul na veletrhu motorek a Yamaha byla proste hezci :-)

První dojmy - Strasne dobre ovladatelna. Naprosto doporucuji vsem co chteji pohodlny a dobre ovladatelny stroj. Urcitre se na tom bude dobre sedet vsem co jsou mensiho vzrustu (ja 175cm).

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnici, mensi jezdci (ja mam 175cm), neni to raketa, ale nahac. Opravdu moc dobre se ovlada.

Doplňky na motorce - Prvni sezonu ji mam bez doplnku v originale jak dodala Yamaha, chci si to tak vychutnat, ale pak rozhodne chci predni stit (udajne pomuze s tim foukanim) a pak ladak. Tech ladaku a padaku a doplnku uz je na trhu pro MT-07 docela dost, takze je z ceho vybirat.

Mame za sebou prvni sezonu
Jede naprosto bez problemu. Stale ji mam radsi a radsi. Perfektne se ovlada a je pohodlna. Pokud se jede vic nez 150km/h tak na ni uz dost fouka, no ale to je u vsech nahacu. Nad 170km/h uz je to opravdu ficak a je to neprijemne.
Batuzek hodnotil ze se na tom sedi super. Ja jsem si to take otestoval jako batuzek a jo da se na tom zvladnout tak hodinka jako spolujezdec cez problemu.
Rozhodne ji to vic sekne nekde na vylete mimo mesto, nez na dalnici. Neni to zadna zavodni okruhovka, ale nahac .

trigr
trigr napsal 26.02.15 v 18:01 10b.

Velmi dobře jsi si vybral. Ještě laďák a je to špička

SuperSic58
SuperSic58 napsal 29.09.14 v 18:35

Katty3
Katty3 napsal 16.09.14 v 14:03

no pěknáá,krasavica radost pohledět vozíš i spolujezdce?

Bauiii
Bauiii napsal 15.09.14 v 21:56

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 15.09.14 v 18:34 10b.

Hezká mašinka. Ještě jsem ji neviděl naživo-jen foto. Tak jsem zvědavý, až ji potkám na silnici. Hodně km bez nehod.