Kawasaki ZX-9R Ninja (1999)

Vlastník soky5
Vloženo 12.9.2014
Aktualizováno 12.9.2014

Je to bestie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

První dojmy - První dojmy super,ten podvozek se nedá srovnat se sůzou,tah motoru je trošku horší ve srovnání,ale zatim sem plně spokojenej s motorkou,startování na tuknutí,jen ta rezerva nedomyšlená,úložný prostor je taky oproti bejvalce velkej,to se mi taky líbí

Jízda poůsobí velmi vyrovnaně. podvozek v zatáčce nerozhodí náhodný kamínek nebo díra a motor ma dost výkonu pro bezpečné předjíždění. Mám namontované lehce zvýšené plexi, jelikož meřím asi 190 cm tak je to celkem vhodný poplněk. Motor je při startu za studena celkem nestabilní a začne se stabilizivat tak po 10-20 sekundách běhu. Jeto díky karburatorům kterým chvíly trva než se zcela zaplní benzínem. Jinam průběh výkonu motoru do 4000 ot/min je motor trošku liný od 4000 - 7000 ot/min jsou to idealní otačky pro jizdu jak po mestě tak mimo. Zde se motor chova velice stabilne uz ma i slušnej výkon a minimalni spotřebu. Já osobne se pohybuji od 5,1 - 5,9 l/100km. Otáčky 7000 - 14000 ot/min je pro sportovnejší jízdu, v tomto rozmezí se da mašina postavit na zadni i na trětí rychlostní stupeň přičemž se pohybuji kolem 190km/h.