Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník Mewy
Vloženo 8.9.2014
Aktualizováno 8.9.2014

Velice hodná na to, že je moje první :)

Suzuki SV 650S: důvod neuveden
Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Moje první motorka, takže je pro mě velice živá a zabírá v celém spektru otáček. Ještě se spolu seznamujeme a oťukáváme se. Na motorce je příjemné posezení v menších ryhlostech a dá se krásně kochat přírodou, naopak ve věších rychlostech se dá dobře zalehnout a díky plexi jet s větrem o závod.

Motorku bych doporučil pro - Jsem začátečník bez zkušeností a i tak musím říct, že sme si sedli a dá se na ní jezdit i bez větších zkušeností. Není příliš vysoká, ani těžká (průměr v této kubatůře) a kdo nechce jí nemusí točit nad 8t a hezky se sveze dokud se neotrká.

Mám jí krátce, takže sem doplním něco později až si jí trošku víc osahám.
Prozatím jsem hodně četl, že to právé zvíře se probudí až od 8t otáček a to sem zatím nijak nezkoušel.
Brzdy jsou kvalitní.
Podařilo se mi už i zařadit falešný neutrál což jsem se dozvěděl, že je celkem běžné, když to člověk nemá v noze.
Zadní brzda nebrzdí ... sice nemá velký význam, ale po odzkoušení vážně nebrzdí (jelikož jí nikdo nikdy nepoužíval tak bude potřeba vyměnit kotouč a destičky).

lacerta82
lacerta82 napsal 08.09.14 v 18:40 10b.

tahle motorka je úžasná...dobrý výběr.Ať ti slouží ke spokojenosti v tvých začátcích