Yamaha YZF-R1 (2001)

Vlastník Ninja73
Vloženo 7.9.2014
Aktualizováno 7.9.2014

Přešel jsem ze šestkové Ninji. Rozhodl jsem se pro starší R1 protože je to poctivá mašina se stádem slušných koní.

První dojmy - Motorka mi moc nepadla do ruky za to do oka až moc. Líbila se mi hlavně kvůli těm křivkám které na svůj věk měla opravdu nádherné a velmi agresivní. Také slušný podvozek a známe brzdy. Nepřišel jsem ale na chuť tomu tachometru. Ale na druhou stranu zelená je zelená !!!

Doplňky na motorce - Výfuk i svody Termignoni, tlumič řízení, Zlatá D.I.D. řetězovka, gripy yzf- R1, tankpad, krovka na sedlo spolujezdce, padáky , rolny na zadní kyvce, iridiové svíce , K&N vzducháč, závažíčka atd.

Motorku jsem koupil ne v příliš přívětivém stavu. A tak po pár set kilometrech přišla chvíle kdy bylo na čase rozhodovat co s ní. V zimě se stejně nedá na ní ven tak jsem začal. Gumy Metzeler Sportec Interact M5, nové oboje destičky i kapalina v brzdách. Koupil jsem tam nové lamely a pružiny do spojky a taky jsem nechal udělat repas a přetěsnění předních vidlí. Seřídily se karbece a podtlaky a dali se jiné svíčky, nový olej i filtr. Začal jsem uvažovat i o dalších věcech, ale nutnost vystěhovat garáž a povinnost odstěhovat se pryč mi nedala dlouho na rozmyšlenou a motorku jsem prodal. Měl jsem s ní plány ale když musela z domu zase tolik moc mi k srdci nepřilnula. Jsem prostě Kawař.

Motorka byla slušná, ale čekal jsem od ní trochu víc duše. Neoslovila mě ani zdaleka tak jako má předchozí ZX-6R 1997.

PRODÁNO !!
Nedobrovolná pauza od motorek.