Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník petkom
Vloženo 6.9.2014
Aktualizováno 6.9.2014

Tak som si zaobstaral ďalšieho spoločníka na cesty

Honda XRV 750 Africa Twin: Niet ich v SR na predaj

První dojmy - Super. Mám aj Ninju 9, ale Alp je pre mňa absolútne vyhovujúci.

Motorku bych doporučil pro - Podľa mňa je Alp vhodný pre každého, čo sa nechce krčiť na športe ani rozťahovať nohy na choppri. Je to klasika, trvalá, pohodlná, skrátka Alp.

Doplňky na motorce - Zatiaľ kufor SH45, pribudne veľa vecí (padáky, prídavné svetlá, brašne ...).

Zatiaľ som najazdil cca 500km, ale som veľmi spokojný. Ninja je na mňa už zbytočne divoká a na staré kolená sa mi už nechce lámať motorku na koleno. Alpík mi sadol na prvý pokus. Na mňa trošku vyššia moto, ale skvelo ovládateľná. Navyše si chcem trošku obzrieť svet a na superšporte sa mi to zdá byť zbytočne masochistické (po 150km si necítim pozadie).

Terén som zatiaľ neskúšal, ak teda nepočítam ľahkú poľnú a panelovú cestu na strelnicu. Na Conti Trail Attack toho navyše v teréne asi ani moc nedokážem. Plánujem nahodiť TKC80. Na asfalte sedí krásne, ešte som sa ju na stúpačky položiť neodvážil. Aj to príde.

Zatiaľ som absolvoval najdlhšiu cestu cca 300km (od predajcu domov) a bez akýchkoľvek známok únavy. Možno to bude endorfínom z novej motorky, ale aj tak predpokladám pohodlie.

Fotky sú ešte z inzerátu, neskôr dolním svoje vlastné.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.09.14 v 16:58 10b.

Dobrý výběr kvalitní motorky.