Honda PCX 125 (2014)

Vlastník Mth123
Vloženo 3.9.2014
Aktualizováno 27.2.2019

Honda PCX 125ccm model 2014, hnědá barva.

Suzuki AN 125 Burgman: Vysoká cena

První dojmy - Je to super stroj i na kratší výlety. Suprové svezení, dobrá ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že s tímto strojem může jezdit každý, ale nějakou zkušenost třeba se slabším strojem třeba 50cm, bych určitě doporučoval. PCX-ko je opravdu živé.

ŘP "B" tak jsem využil nového zákona. Jezdím kousek do práce a dosud jsem vlastnil 50cm CHINU. Chtěl jsem, ale i něco na projížďky. PCX-ko mi padlo do oka na první pohled. Ještě jsem uvažoval o Burgmanu, ale tam mě odrazovala cena. Pak následovalo hodně studování na netu, prohlídka u prodejce a bylo rozhodnuto. Jsem z toho stroje unešenej. Perfektní ovládání, síla. Max rychlost do 100km/h nechci ho trápit, protože pak už se mu moc nechce, ale do 80km/h ukrutný nástup. 8l nádrž super dojezd. Mám ho od 07/2014 a byl jsem minulý týden na servisní prohlídce po 1000km. Hotovo za cca 5h naprostá spokojenost. Jediné s čím mám docela velký problém je vysoký středový tunel, při nastupovaní o něj každou chvíli štrejchnu nohou a pak musím leštit Spotřeba 2,4 l, moc to nešetřím a dost často jezdíme ve dvou a žádní střízlíci nejsme . Osvětlení led, za tmy perfektní. Zatím nemám co bych vytknul.

K-tomson
K-tomson napsal 26.12.14 v 22:49 10b.

Ahoj, můžem někdy vyjet společně...

matti
matti napsal 20.09.14 v 18:20 10b.

Super volba! At to jezdí