Honda CB 900F Hornet (2003)

Vlastník TONISLAV
Vloženo 2.9.2014
Aktualizováno 2.9.2014

Moje první a zatím spokojenost.Krásný silný naháč,jen zvukový projev jsem si musel poladit.

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Vojtek - MotoGO (Benešov)

První dojmy - Vzhledem ktomu ze je první,jen strach se hned neválet .Jinak jsem si dal širší řidítka a o moc lepší.

Motorku bych doporučil pro - Někomu kdo má rád spolehlivého naháče.Moto do města ale spíš na cestování.

Doplňky na motorce - Dělané padáky,páčky cnc,širší řidítka,závažíčka,jiná zrcátka,jiné přední brzd.kotouče,panc.hadice v předu,upravené kryty vyfuků i výfuky,

Líbí se mi vzhledem , naháče se mi vždy líbily.Poměr cena,vzhled,výkon byla rozhodující.Moc najeto nemám,tak 16000Km.Cestování bych řek docela dobrý ale cesták to není.Na brzdy si nestežuji (panc.hadice v předu.)Motor je na mě zatím až dost silný a podvozek se zdá být v předu tužší ale spíš je to těma našema silnicema.
Taky jsem dal širší řidítka a je to mnohem lepší.Ůložný prostor je bída,jen lékárnička,cigára a ještě malého pavouka.Spolujezdce i s bagáží bere uplně v pohodě.Spotřeba je podle zátěže na sedle za mnou nebo podle blbnutí.Servis zatim formou přípravy na každou sezonu.Budu mít 40000Km tak to nechám zkouknout ale nic nezlobí jen pro jistou.Na terén moc není když už jsem s ní žažil jízdu přez Klet v průtrži a v pohodě jen trochu řízlá guma.Takové menší cestování je s ní ale super,za hranicema jsem ještě nebyl.

Willik
Willik napsal 03.09.14 v 15:12 10b.

Pěkná. jsou to dobrý stroje.