Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník lukados
Vloženo 27.8.2014
Aktualizováno 6.2.2016

krasnej stroj za krasnou cenu :)

Motorka koupena od suzuki breclav - pomohli nalozit motorku na vlek :)

První dojmy - prvni dojem? nooo tak je to strela oproti YBR :) silene to reaguje na plyn :D ma to velkej kroutak uz odspodu takze paradne zrychluje i od 4 tis :) motor ma hroznej tocivej moment takze musim opatrne :)

Motorku bych doporučil pro - pro nekoho kdo me rad sportovnejsi posez (ale ne uplne zalehvaci) a pro ty co chtej usetrit za desticky :D

vybral jsem si ho jelikoz jsme potreboval neco co muzu stahnout na 35KW max o pulku puvodniho vykonu a aby to zas nestalo raketu...koukal jsem vsude mozne a porad porovnaval ceny :) bandit vychazel o neco draz a tak jsem spis koukal po SV libilo se mi to novejsi ale zas to u bylo vstrikovani (coz se docela oproti karburatoru sere a stoji to pak ranec oprava) tak jsem se rozhod pro starsi karburator coz nevypadal na fotkach nejak extreme ale i tak...jakmile jsem ji mle doma vypadala 100x lip jak na fotkach takze jsem max spokojenej :) akorad v zatackach kdyz prudce podrazuju mi obcas zablokuje kolo a jde lehce do smyku coz me na ni stve...ale to se casem streba jinak leti jako strela i kdyz je omezena na 35KW :) omezila se pouze maximalka na nejakejch 170 :) jinak brzdy nepouzivam jen opravdu vyjmecne kdyz jedu surovejc jinak ze 160 pustim plyn vylezu z plexi a hned tam je 100 proste parada :)

lukados
lukados napsal 20.09.14 v 01:01

uz jsem zjistil cim to bylo ze se blokovalo zadni kolo :) ja totiz kombinuju zadni brzdu s predni a jakmile sahnu na zadni brzdu pritom ostreji na predni (vaha se prenese na predek-odlehci se zadni kolo) a do toho vseho jeste podradim tak se proste zadni kolo blokne ;) takze kdyz jedu ostre do zatacek jedine na predni brzdy ;) jinak morisi urcite se projedem ;)

ProstěMoris
ProstěMoris napsal 29.08.14 v 21:05

pěkný SV tak ať to lítá, někdy můžem někam vyrazit

Jarky
Jarky napsal 28.08.14 v 20:05 10b.

pěkný SV 10b hodně km bez problému třeba se někdy potkáme po hk

kozka
kozka napsal 28.08.14 v 11:42

K tomu podřazování - když se blokuje kolo, bylo podřazení obvykle zbytečné, ke zpomalení před zatáčkou použij raději brzdy a pak si podřaď když to je třeba. Líp se to řídí. Využij ten krouťák. Bude to rychlejší a plynulejší. Je to výborná mašina! Soráč za ty „moudrosti“ nějak mi to uklouzlo...

losmachkos
losmachkos napsal 27.08.14 v 21:54