Suzuki GSX 600 F (1999)

Vlastník JanBilek
Vloženo 22.8.2014
Aktualizováno 28.8.2014

Suzuki GSX 600 F, černá, 57kw, Sport/cestak

První dojmy - Je to moje první motorka, dojmy samozřejmě užasné, je to moje první.:) Motorka mi pěkně sedí, Chtěl sem vždy něco mezi sporťákem a cesťákem a myslím si, že tohle mi naprosto vyhoví v obou směrech. Do začátku myslím perfektní stroj.

Motorku bych doporučil pro - Moto určitě doporučuji začatečníkum, není to žadnej rychlík, krásná ovladatelnost a ideální i pro cestování.

Když sem motocykl koupil, tak mě nikdo neupozornil na polohu PRI, která se nemá vubec zapínat..! Tak bacha kdo má tuhle motorku, tak nedávat na polohu PRI. Když je v poloze PRI tak benzin teče pořád a jelikož já sem to měl zapli v dojmu, že je zastavenej, tak se mi pomalu zaplnoval box se vzduchovým filtrem, až se mi uplně zaplnil a nachcal mi benzín do motoru. V boxu cca 3 litry benzínu. Za tepla krasně chytá. podvozek dobrý krásně sedí, ovladatelnost krasná, docela jí věřím. Uložný prostor, na lekarníčku a nějáky drobnosti. Spotřeba 5-8lit. Podle toho jak zavodíte.:) Myslím si, že motorka děláná i na delsí cestovaní.

číčus
číčus napsal 23.08.14 v 21:05

S cernym plexi vypada vyborne jeste bily nebo kourovy blinkry! Hele PRI je perfektni zalezitos, kterou muzou ostatni motorky zavidet. Kdyz delsi dobu stojis, zalejes si karbce a chytne na skrt. S tim startem za studena? Res to novyma svicema. To bude tutovka reseni