Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1995)

Vlastník mojamys
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 21.8.2014

Super stroj v šílených barvách. Spokojenost, projedu všude hravá a zábavná.

První dojmy - Jelikož jsem malej, tak ze začátku respekt z výšky. Nasednout a zase dolu, se stala atrakce pro kamárady, kdy jsem je skvěle bavil. Ale jakmile jsem se dostal na kobylku jízda super, baví to prostě. Krásnej zátah odspodu, přesné zatáčení-krásně padá do zatáček a hlavně projedu skoro kdekoliv. Takže když to shrnu, super stroj na mě(175cm) malinko vyšší, ale zvykl jsem si.

Chtěl jsem poctivý cenduro.
Najetého docela dost průběh motoru super, brzdy dostačující, podvozek dokonalej ovladatelnost prostě dokonalá. Ale ať nepíšu jen klady tak.ve dvou nic moc krátký sedátko.porucha zatím žádná. Takže cesťák jak na krátko tak na daleko, tak super na jízdu mimo cesty. Horší pro dva, ale jde to

mojamys
mojamys napsal 29.08.14 v 00:39

JJ měla by to být ona :) Doufám že mě nezklame. Zatím nic, jen řetěz nic moc a kotouče 2mm :D Taky jsu pedant a hned vše musí být ok :)

mmks napsal 28.08.14 v 20:31

nejde to smazat sry

mmks napsal 28.08.14 v 20:25

sry za OT, ale když jsem mu si koupili, tak jsme mu poslali video, aby se pokochal (byl několik tisíc km daleko)

mmks napsal 28.08.14 v 20:20

Jestli je to ta, pro kterou myslím (někde od Českého Krumlova, přes Prostějov - možná Free moto) tak si myslím, žes vybral dobře. Bývalý majitel kamoš je pedant a po koupi ji nechal dávat do pořádku a do servisu přišel snad s 3 A4 podrobně popsaných věcí, co vše se má zkontrolovat, vyměnit atd. atd.

Willik
Willik napsal 28.08.14 v 13:45 10b.

Kvalitní a ověřený stroj