Honda VTR 1000F Firestorm (2001)

Vlastník Želvín.
Vloženo 13.8.2014
Aktualizováno 3.11.2014

Potřeboval jsem něco na odreagování, vyčištění hlavy, co moc nestojí, je spolehlivé, bere pěkně od spoda, duní, a nehrbímse jako hrbáč ... firestorm proč ne !?

Suzuki TL 1000S: Posez moc do sportovna

První dojmy - Hned první jízdu mi Firestorm sedl jak prdel na hrnec. Navíc mě dostalo jak se motor krácně sebere už z 1500ot/min paráda ..

Co napsat když už vše o tomto stroji bylo napsáno ... Tak jen stručně. Rv 2001 střikování ale s neseřízenýma laďákama a mým stylem jízdy spotřeba 8l. Na předku pancéřové hadičky brzdí velmi dobře. Jednička jde jenom plynem na záda jak jsem psal tak se sebere už od 1500ot což SV neudělalo ale na plnej plyn to stejně není. První úprava byla sundání šroubků ze stupaček ale teď už brosím i stupačky. Druhá nazutí těch nej. pneumatik co se dají sehnat !! Homologované slicky jeté z okruhů ! Opravdu! Ať vám kecá kdo co chce tyhle gumy sice málo vydrží na dešti nic moc ale při jízdě je nikdy a nikde nedostanete na takový limity jako borci na okruhu.
Firestorm je první motorka se kterou jsem začal jezdit tzv. na kolínko a musím napsat že je to nepopsatelný zážitek

Katty3
Katty3 napsal 13.08.14 v 23:52

Jste luxusní oba a dokonale se k sobě hodite