Honda CBR 125R (2004)

Vlastník Bob4555
Vloženo 8.8.2014
Aktualizováno 25.8.2014

CBR 125r, r.v. 2004, 10 kW, najeto 33 600, 3l/100

První dojmy - Když jsem na motorce vyjel poprvý hned sem se do ní zamiloval. Je malá, skvěle ovladatelná, lehká, na 125 jede výborně (maximálka kolem 135 km/h). Vyniká nízkou spotřebou (3l/100).

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro začátečníky s malýma, nebo i žádnýma zkušenostma. Na naučení je dokonalá a nikdy jsem nelitoval koupě.

Před 4 roky, když si CBR koupil můj kamarád tak jsem si řekl že takovou motorku taky musím mít, jelikož se nekutečně moc líbil její vzhled.
Dnes po 3 letech ježdění na ní a 9,5 tis ujetých km můžu dát dohromady ucelený názor na ni samotnou.
Motocykl je velmi pohodlný, ale nedoporučil bych ho lidem většího vzrůstu jelikož motorka je opravdu maličká. Já osobně mám 182 cm a můžu říci že jsem na ní moc velkej. Motor je naprosto nesmrtelný, od doby kdy jsem si ji koupil s ním nebyl jedinej problém. Brzdy jsou dost silný a není problém kdekoliv zastavit ( motorka brzní opravdu perfektně). Ovladatelnost jednoduchá, vzhledem k velikosti motocyklu se to dá očekávat, ale i na silnici se ovládá skvěle.Co se týče spolujezdce, no ratši nebrat, motorka sice dokáže jet i tak rychle ale pohodný to rozhodně není (co se řidiče týče). Úložný prostor akorát na povinnou výbavu (NIC VÍC). Dá se na ní ujet i větší vzdálenost ale po 2 hodinách jízdy z ní bolí zadek a to celkem dost :D