Yamaha XJ6 Diversion F (2010)

Vlastník Malman123
Vloženo 4.8.2014
Aktualizováno 15.10.2014

Zatím jsem neměl možnost jí pořádně projet, nemám na ní papíry :D ale něco už jsem nalítal po dvorku u táty v práci.

Kawasaki Z800: Moc drahá.
Kawasaki ER 6F: Nevim.

První dojmy - Uplně první dojem byl, že ta motorka je prostě krásná, a to u mě hraje velkou roli. Je zvláštní jak dokáže kus kapotáže uplně změnit vzhled motorky, protože polokapotovaný Diversion se mi moc nelíbí.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě!!! :D

Doplňky na motorce - Bočáky + topcase, 12v zásuvka, Gipro ukazatel kvaltu, Výfuk Ixil :)

Jak už jsem řekl. Nejsou noty... A abych tady lítal a řval na všechny že na papíry to nejezdí, takovej magor nesjem. :D Zkušeností teda moc nemám. Ale projel sem se na ní u táty v práci. Jelikož přecházím z Varadera 125 tak je jasný že by na mě zapůsobila každá větší motorka svým zrychlením. Ale Diversion F mě hodně překvapil :D malem sem pustil řídítka když sem za to zatáh. Pak už vim jen že se dá lehko otočit a zase za to tak na 100 metrů zatáhnout :P až budu mít naježděno. Něco sem připíšu.

speroure
speroure napsal 22.01.16 v 16:44 10b.

Jak barva, tak i celkový vzhled---->10b.

Rubi
Rubi napsal 13.08.14 v 16:05

Velká gratulace je krásná

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 06.08.14 v 20:10 10b.

Moc krásná barevná kombinace. Tahle motorka se Yamaze moc povedla, jako přechod z malé kubatury na velkou je to paráda. Přeju hodně km bez nehod a chladnou hlavu při pokoušení co to umí!