Honda NC 750X (2014)

Vlastník Dobi
Vloženo 28.7.2014
Aktualizováno 31.3.2018

Neuvěřitelně ovladatelná ,lehké těžiště.
Není to automat ! ,chci si ji ovládat sama ,má to někdy výhodu!

Motorka koupena od Motosalon Břeclav -Motomo - kladné prozatím,
to slovo prozatím je na místě!postupně se bude motomo vyvíjet v rozhodování ,kdo je zákazník

Suzuki DL 650 V-Strom: V strom byla na prvním místě ,rozhodla cena a doplňky ,je to hezká motka ,ale cena nebyla uspokojivá dokonce v období, kdy já jsem po ní šla, se Suzuki rozhodla zdražit červenec 2014

První dojmy - Moje zkušenosti- po 4 letech ! okamžitě musím změnit sedlo.

Motorku bych doporučil pro - Holky si je mohou fakt velmi oblíbit,nebo kluci pohodáři.

Doplňky na motorce - Vzhledem k tomu že jsem velmi rozmazlená z TDM ,chtěla jsem všechno co měla ona a ještě něco navíc.Vyhřívané rukojeti samozřejmost,více variací.Turistické plexi,hlavní stojan,zadní kufr malý ale jen proto že mám místo nádrže skovku na jiné blbosti zatím na pláštěnku.A co mě udělalo velko radost konečně velké boční kufry na cesty sbalím půl skříně a zbyde místo i na víno!Pokus o válení někde na místě jak to někdy umím mě zachrání padáky!

ptají se proč jsem si vybral tento stroj = jako kdyby ho museli kupovat jen kluci,tak myslete i na holky .

Nikoho sebou nevozím a lituju kdyby seděl vzadu,malé místo a ještě zbytečná zátěž pro mne! Sedlo je velmi nepříjemné,budu řešit pohodlnější ,plnější !

Cestovaní je na prvním místě .

Tomassinno
Tomassinno napsal 05.03.16 v 20:49 10b.

skvělé !

Myschan
Myschan napsal 18.05.15 v 18:50 10b.

Paráda. Dobrá volba

babula
babula napsal 20.02.15 v 13:24 10b.

Super Honda za 10b

Sidonius78
Sidonius78 napsal 04.12.14 v 07:34

NC se mi taky líbí, do města je to ideal a je úsporná. Za TDM bych ale neměnil a do města taky napohodu (jen odpojit klapku, aby necukala)pak 50km není broblem.- je to zcela bez cukání

Dobi
Dobi napsal 19.09.14 v 22:59