Honda CBR 125R (2005)

Vlastník DomakCze
Vloženo 27.7.2014
Aktualizováno 9.7.2015

Malá Japonská cébruška :) výborná ovladatelnost,provozní náklady a hlavně je moje :) <3

Honda NSR 125R: Vysoké provozní náklady a vcelku nepřijatelné ceny :P

První dojmy - Takže moje malá cébruška :) už s ní mám nalítáno 10 000 km a naprostá spokojenost (y) :)

Motorku bych doporučil pro - Spíš pro menší jezdce a holky :D ale já mám 190 cm a nemám problém ;) Jen na tom prej vypadám vtipně :P :D

Doplňky na motorce - Modré LED pásky a červené připojené na brzdové světlo :) a led žárovky :)

Takže s cébruškou mám zkušenosti velmi dobré :) Její ovladatelnost oproti jiným 125 je neuvěřitelná :) nízká spotřeba to vše podtrhne sice mě mrzí že jí nedali plný výkon co zákon dovoluje 11kw ale i tak je to dobré s cestovní rychlostí okolo 100 a maximální rychlostí přes 130 km to ujde ;) dál bych zmínil úzké gumy... no vzhledově je to příšerné :D :D ale v rámci funkčnosti jsou vynikající (jen ne contigo! na mokru je to peklo hlavně při brzdění) :) Další klad je úložný prostor všichni závidí všichni! :D na naprostou pohodu lekárna+vesta+zakladní nářadí+svíčka+peněženka+klíče a k tomu 2x0,5l lahve s pitím jak nic :D Jsem s ní maximálně spokojen.:) máme najeto spolu 10 000km a absolutně bez poruch co 1500-2000km měním olej :) jednou jsem měnil přední desky a brzdovou kapalinu :) Nyní se chystám na seřízení ventilů :) Jen už je na mě nějaká slabá :P Takže jí asi co nevidět pošlu do světa :) zřejmě jí nahradí 6kilčový hornet :)