Honda FMX 650 (2005)

Vlastník H.H.
Vloženo 26.7.2014
Aktualizováno 11.9.2015

Vloženo: 19.09.2018, Uskutečněno: 19.09.2018, Stav tachometru: 17300 km, Zhlédnuto: 11x

Nějaký ten kilometr od většího servisu už uběhl, takže nastal čas pár věcí vyměnit. Hlavě se jednalo o gufera přední vidlice, dále pak nové brzdové destičky (původní) + brzdovka, která tam byla opravdu dlouho, a také řetězovka (opět původní). Řetězovka by jěště nějakých pár set km určitě zvládla, ale když už, tak už. Origo rozety byly opravdu ve velmi pěkném stavu po 17 tis. km, problém byl už trochu vytahaný řetěz. Dal jsem tam O kroužek, rozety stejné jako originál (42 vzadu a 14 vpředu).

• Renovace plastů

Již od koupě jsem měl naprasklý jeden z bočních plastů plus byly díky laděným výfukům trochu nešikovně upraveny plasty v místě, kde jsou výfuky uchyceny. Navíc byly některý plasty docela poškrábané a prostě už to prostě

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.09.2018
    Uskutečněno: 19.09.2018
  • Teploměr oleje

Rozhodl jsem se přidat teploměr oleje, což je u vzduchem chlazenýho motoru bez jakýchkoliv budíků dost praktická věc. Navíc v černý barvě v kombinaci s chromem vypadá opravdu hezky. Krásně pak vidíte, kdy už můžete mo

Vloženo: 19.09.2018
    Uskutečněno: 19.09.2018
  • První servis

Po ujetí prvních kilometrů jsem se rozhodl vyměnit raději olej, protože motorka dlouho nejezdila, ale také se blížil interval výměny na 9 tisících km. Olej jsem po přečtení různých názorů vybral Motorex Top Speed 4T a ol

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.06.2017