Yamaha YZF-R6 (2006)

Vlastník Deadliness
Vloženo 22.7.2014
Aktualizováno 17.9.2015

Malá,tvrdá,designovka,nepohodlná mrška,která vytáhne drápky až v 10.tis )

Yamaha YZF-R1: Větší peníz,na mě moc silná,nepotřebuju takovou raketu ,)

První dojmy - Přijel jsem a její vzhled a stav mě hned utvrdili v tom,že je daleko krásnější než zelená kawa 636 2006,... Při první jízdě před koupí,jsem si říkal,že to vůbec nejede,kopal jsem tam rychlosti jak jsem byl zvyklý v 8.tis.,to byla chyba :-) Zkusil jsem jí vytáhnout na 16.tis. a už to bylo iné kafe :-)

Motorku bych doporučil pro - pro mladýho kluka,na nějaké rychlé polety a blbnutí,není to žádná průdká svině,dokud jí nevemeš pod krkem :-)

Jsem kawař,ale už jsem chtěl zkusit něco jiného,co by mi vydrželo déle,jak jednu sezonu(motorku jsem měnil po roce)... Tak mě napadlo,že koupím litra,GSX-R1000, znovu ZX10R,nebo R1 2005-2006... Ale vím,jak se člověk musí na litru hlídat,prát se s ním,tak jsem raději vzal "hodnou" šestku a stačí mi to uplně v pohodě,nejsem žádnej závodník Běžně jen na silnici,...

Je to hodně malinky,ta motorka nemůže být pro dva Je celkem tvrdá,do zatáček jde sama,tuhle motorku musí opravdu člověk točit,aby jela,aby neměl váhu tolik na řidítkách,jinak to hodně bolí a člověk je zmlácenej jak pes,... Hold supersport jak má být Na origo koncovku mě překvapil zvuk,nic nic nic a najednou rachot,že lidi čumí jak pes na boudu Spotřebu netuším,při koupi mi tvrdil 5 litrů,ale myslím těch 7,8 litrů. Jedno je jisté,pár sezon si jí nechám,věřím,že je to to,co jsem hledal,výkon by mi chybět neměl,snad,...

Ondrasek2607
Ondrasek2607 napsal 07.04.16 v 14:30 10b.

Krásná R6, hodně šťastných km ;)

Deadliness
Deadliness napsal 26.07.14 v 11:25

Ta spotřeba bude od 5-6 L do těch 10... Věřím tomu,je to supersport,tady se spotřeba neřeší,točit to točit to!!

Dave3991
Dave3991 napsal 26.07.14 v 10:45

to nevim jak na tom jezdíš, ale já když svoji r6 (1999) dávám tak není problém 10L na 100km

Prokajn
Prokajn napsal 22.07.14 v 15:14

Moc pěkná :) Ty kecy o spotřebě jsou jen žvásty, dokážu s 6kou jezdit za 3,5, strop bych viděl tak na 5,5-6,5 a to jí točim jak vzteklej. A máš recht, na tenhle design v týhle třídě nemá absolutně nic :)
Ať to jezdí :)