BMW R 1200 GS (2006)

Vlastník brmbrm
Vloženo 30.6.2014
Aktualizováno 6.9.2015

Už s ní jezdím rok, ale až nyní mi říká pane.

BMW R 1200 RT: náhoda

První dojmy - Po předešlé BMW R 1200 ST, je nepochopitelné jak změna posedu ubrání ostrosti motoru, úplně změní charakter stroje se stejným motorem. Nebolí na ní ruka jak na ST a to je pro mě důležité.

Doplňky na motorce - sedla kahedo,světla adventure,rámy,výfuk,kufry atd.

Po prodeji r1200st jsem pokukoval po rtéčku ale žádné které by se mi líbílo jsem neobjevil.Kamarád který si dovezl v roce 2009 gso s 9000km a za 4roky s ním najel 3000km mi nabídl jeho zapůjčení na vyzkoušení s tím že na motorku nemá čas a přemýšlí nad prodejem.
Po roce přemýšlení jestli ji prodá nebo si ji nechá jsme se domluvili.Mezitím jsem na ní najel cca 6000km takže současný nájezd je necelých 19000km.
Proti st je to jiná motorka není tak ostrá,je na ní pohodlnější posed,je vyšší,má delší plyn což umožnuje citlivější dávkování a plynulejší jízdu.St bud jelo nebo brzdilo tady se dá v klidu jezdit i po městě.
Na motorce je navěšeno spoustu krámů od touratechu kvůli kterým mne málem vyrazili z stk nenapadlo mne že nejsou homologovány na silnici a já narazil napečlivého technika.
16.1.2015 tak mne přepadla zimní nuda asní roupy na výmněnu za vysněné rt,ale žádné pěkné jsem v mé cenové relaci nenašel,proto gs zatím zustane doma.

Brzi
Brzi napsal 01.07.14 v 21:30

Krasnej stroj asi muj cil, na kterej doufam nekdy nasetrim hodne stesti