Honda FJS 600 Silver Wing (2004)

Vlastník Badik
Vloženo 2.6.2006
Aktualizováno 5.2.2007

Zdvihový objem: 582 ccmMax. výkon: 50 k (7000 ot. za min)Max. kroutící moment: 54 Nm (5500 ot. za min)Výška sedla: 740 mmHmotnost bez náplní: 218 kg

Zkušenosti: Jezdím zatím po okolí do 300km a poznávám krajinu jinak než z auta kdy jsem všechno profrčel a neviděl krásy,které nám nabízí Beskydy,Poodří a Jeseníky.Silvouš je výkonný a velice pohodlný stroj i pro spolujezdce takže si ho pochvaluje i manželka,která nikdy na motorkách nejezdila a dnes už několik roků jezdí i sama.

Další info: Vlajková loď skútrů Honda >> Řadový čtyřtaktní dvouválec se vstřikováním paliva PGM-FI překypuje dynamikou >> Duální kombinovaný brzdový systém Dual CBS skvěle a bezpečně brzdí tento maxiskůtr >> Velký čelní štít a účinná kapotáž dobře chrání jezdce při vysokých rychlostech >> Bohatě dimenzovaná přístrojová deska nabízí opravdu všechny nezbytné údaje >> Komfortní dvoumístné sedlo s nastavitelnou opěrkou řidiče je tím nejlepším, co lze na trhu vidět >>Obrovský úložný prostor má praktické automatické osvětlení >> Imobilizér HISS a alarm GT 607 chrání stroj před odcizením

deimos
deimos napsal 15.04.09 v 12:31

biovirus
biovirus napsal 02.02.07 v 14:48

Tak uz si letos vyjel?

povel
povel napsal 18.01.07 v 16:33

Já mám také zalíbení v těchto strojích.Je to pohoda a na takové okamžiky jako prožíváte se ženou se také těším.Něco jsme už společně absolvovali,ale nemáme ještě samostatné děti.Tak přeji mnoho šťastných km.

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 09:52

PĚKNÝ "BAJK" !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

Rady
Rady napsal 18.11.06 v 21:35