Suzuki VL 1500 Intruder (2000)

Vlastník Plazivec
Vloženo 22.6.2014
Aktualizováno 5.10.2014

Rampa na světla, hnědá kůže, Přesně můj styl, nemůžu se na ni vynadívat, i když ty chromy říkají, že ji někdo nechával venku.

Motorka koupena od Dolman (Banská Bystrica) - OK

První dojmy - Ropnej tanker doprdele. Lek jsem se, když jsem ji prvně viděl, myslel jsem, že jsem kapku, nebo spíš spíš vědro, přestřelil. Jel jsem na ní 200 kiláků domů a posledně jsem na velký motorce seděl, někdy před 20 lety, nepočítaje bráchovo Virago týden dozadu. Po cestě jsem se stavil natankovat a na benzínce už jsem nenastartoval, baterka je zombie. Koupil kabely, a dobrá duše poskytla šťávu pro startér. Jelo se dál. Domů jsem dojel jako vymačkanej citrón, ale šťastnej jako blecha, ůsměv jako hamburgr. Je krásná a to její vzpírání jsem vzal jakože má duši a nechtěla se mnou, pač mě neznala. Naštěstí mám supr zákonitou ledvinku doma, sdílí vše se mnou, první svezení ji uchvátilo, už se nemůže dočkat, kdy si někam vyrazíme, ale chce to ješte novou gumu, baterku a vyleštit plexi.

Doplňky na motorce - Předkopy/momentálně shozený, plexi taky/, 3x brašny v kůži, clony proti dešti na padáky, v té samé kůži, chlastáky, rámečky blatníků, benzínový zapalovaž u plynu.

Jsem možná snílek, ale filmy s motorkama /rozuměj HD/ miluju. Prohánět se prérií na pořádným dunivým parníku je můj sen. V mládí jsem měl myšlenku dovážet jezděnky HD a udělat si ze snu život, ale nějak se to zvrtlo. Manželství, rodina, ale přišel čas a já musel. Vy víte o čem mluvím.
Takže tím co jsem už napsal, je dáno, proč jsem koupil co jsem koupil. A nebojím se napsat taky to, že jsem blahem bez sebe, když jedu po městě a kokosy se točí za mnou, jako na tenisu.

Nemám nic naježděno, učím se, ale už teď cítím ten ůžasnej pocit svobody a pohodlí. Nic to nemůže vynahradit. Asfalt, benzín, laďáky a vítr.
Ťežko se ovládá v malých rychlostech, ale je to jen otázka zvyku, každou jízdou jsme si blíž, spotřebu neřeším, malá nádrž nevadí, alespoň si člověk udělá pauzu na čůrání, kafe a žvanec.
Brždění mi stačí, i když je to vepředu jednokotouč, věřen svému nicku, jedu si jako já chci. Na nervózní plechovky za zadkem se můžu akorát...
Trochu mě štve mizernej altík, přídavný světla jsem odpojil.

Jinak to nemá chybu, je to přesně to, co jsem chtěl.

5.10.2014
Tak už je krasavec pryč. Ledvinka si usmyslela, že musí mít taky motorku a já hned pro srandu šoupnul introše do inzerátu. Myslel jsem, že to bude trvat, než se někdo najde, ale po měsíci přijel kluk s ohonem a vzal mi ho i s kusem srdce. Ale neloučíme se navěky bydlí pár kiláků od nás, tak se snad ještě sejdem. Jdu do virgla 750.

Hujerko
Hujerko napsal 02.05.15 v 19:27

Jajajajáj! Nádherná za 10b. Veľa kiláčikov bez nehody.

mvacky
mvacky napsal 05.09.14 v 14:13 10b.

mvacky
mvacky napsal 05.09.14 v 14:13

suprová

babula
babula napsal 10.08.14 v 17:06 10b.

Krásnej Introš,za 10b

Bakk
Bakk napsal 29.06.14 v 23:31

To už je pořádná loď. Pěkný kousek. Tak ať Ti to slouží. 10 bodů.