ČZ 250/475 (1962)

Vlastník LiuGong
Vloženo 16.6.2014
Aktualizováno 16.6.2014

Srdeční záležitost. Moje úplně první motorka, kterou mám od 16ti let, úžasnej veterán.

První dojmy - Originál je to ČZ 125/473 Sport, tak to stojí i v TP, originál motor k ní mám, ale osazen v ní je 250. Samozřejmě je to motorka poplatná době svého vzniku, ale i tak dobré jízdní vlastnosti, i když projížďka na Číze je o ničem jiném než o výkonech :-)

Doplňky na motorce - nosič zavazadel

Není součástka, kterou bych za dobu co jí mám neměl rozebranou v době, kdy mi jí děda koupil to byl můj jedinej dopravní prostředek, takže jsem na ní jezdil hodně a všude, kde se dalo. Dneska je to můj mazlík a už jezdí jen za slunečného počasí po výstavách jako veterán. Projet se na Grace je jako výlet zpátky do minulosti, do bezstarostný pohody...Největší zdroj poruch jsem odstranil namontováním Vape, takže dneska je to stoprocentně spolehlivá mašina.

Potok01
Potok01 napsal 19.01.15 v 18:15

To je krásný stroj. Je starý přesně jako já a v nejlepší kondici..na rozdíl ode mě.

Pupi04
Pupi04 napsal 23.06.14 v 18:25 10b.

Krásná klasika, nemá chybu. Hodně spolšných kilometrů

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 23.06.14 v 16:53 10b.

Perfektní Číza sportka! Mám stejnou sportku a také rok výroby 1962 , mrkni ke mě do profilu.

Dávám ti 10 bodů za skvělý origo stav, hezky se o ni starej.

Dolin
Dolin napsal 23.06.14 v 11:47

Super stroj a s vape paráda! Brzdit to brzdí velmi dobře,...špatně brzdí třeba předek na půlbunu... :D

Californian362
Californian362 napsal 21.06.14 v 23:03