Ostatní Doplnit (2014)

Vlastník coonan
Vloženo 12.6.2014
Aktualizováno 12.6.2014

Potřeboval jsem čtyřkolku na práci a pro zábavu, především cestování ve dvou a tudíž padla volba na tuto novinku roku 2014.

Motorka koupena od FIRMA:ASP Group (Žebrák) - Výborná zkušenost - doporučuji :) !

První dojmy - Moje první dojmy se odvíjejí od absolutní nezkušenosti s tímto typem stroje a hlavně variátorem. Nicméně, příjemně mě překvapil výkon a ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - Stroj bych doporučil zájemcům o těžký pracovní stroj, s velkým pohodlím pro dva jezdce na delší tůry.

Doplňky na motorce - V základu : čelní štít s blástry, zadní kufr se sedlem spolujezdce, naviják, homologované tažné zařízení včetně zásuvky.
Moje : polepy, částečný nástřik DiPem a navigace.

Přestěhovali jsme se z města do domku na vesnici a tak šla sportovní silniční motorka pryč a začal jsem shánět něco "praktičtějšího". Volba padla na čtyřkolku - krom zábavy i zvládne dost práce kolem domu.
Nejdříve jsem uvažoval o Gladiátoru X8, a to především, protože jsem milovníkem dvouválů. Nicméně, byl jsem velmi zklamaný s prodejci této značky - nekomunikace, nevstřícnost a nerozhodnost. Vzhledem k tomu, že jsem potřeboval jednoznačně prostorný, dvoumístný stroj, rozhodl jsem se nakonec pro novinku roku 2014 - Access Max 700 LT. Tímto bych chtěl velice pochválit prodejce ASP group Žebrák - samé plusy a super jednání - díky kluci !
Stroje dorazili do ČR s tří měsíčním zpožděním a navíc jich dorazilo jen velmi málo. Nicméně, vzhledem k mé předběžné objednávce mi jeden zabukovali a tak mám v.č. 23 :) !
Stroj mi byl doručen k budoucímu servisákovi, panu Špičkovi do Lotouše, který mi jej, po předprodejním servisu osobně dovezl až před dům a to prosím pěkně v neděli večer !!! Velká chvála - díky :) !
Prvních 300 (vlastně 360) km jsem samozřejmě nalítal téměř okamžitě : stroj v záběhu, takže opatrnost nadevše, ale i tak jsem na něm (krom navijáku) otestoval téměř vše :)
Zbytek popíšu až najedu "pár" kilometrů po první servisce... :)