Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník Marsa
Vloženo 30.5.2006
Aktualizováno 19.10.2006

Tak Virago je takovej chopřík na pohodu a na pomalejší cestování. S motorkou sem spokojenej, ale chybí tomu výkon, ale i tak se s ní dá jet někam dál. Je hodně spolehlivá a díky svýmu čtyřtaktnímu motoru asi taky nesmrtelná.

Zkušenosti: Mám ji rok a najezdil sem cca 13 000km bez jediného problému.

Cesty: Minulej rok sme toho hodně procestovali s partou a mojí přítelkyní, byli sme v Německu to byl asi 300km dlouhej výlet, 2x sme byli v Račicích a hlavně projížďky po okolí, výhodou je i ta spotřeba která se pohybuje od 2,5 do 3 litrů na 100km, což je úplně supr!!! Takže cestování s Viragem je i dost levný!!!

Cestopis: Cestopis mojich motorek-tak asi jako každý začínal na fichtlu, fichtl ,který je v naší rodině tak po 4 generace tak se pořád předělává a upravuje, po asi deseti letech ježdění ses si vysnil skůtra, měl sem yamahu ye80 kterou sem měl docela krátce no a po roce sem ji prodal, potom mi rodiče koupili tohle virago který mam jednu sezonu a začátek letošní, ale chystám se ji prodat na konci sezony viz. Jiný Článek... no a protože to všechno dopadlo dobře tak mam doma dvě motorky, tohle Virago a Fazera 600, ale na toho eště nemam řidičák tak jezdim jen po vesnicích. Kdyby měl kdokoli zájem zaslat fotky předešlých motorek včetně fichtla do kterého bylo investováno tak 8 000kč a stojí za to, tak mi napište mail a já vám je pošlu!

Další info: Motorka je od rodiného známého z německa, mám k ní servisní knížku, takže motorka je pravidelně servisovaná, hodně si o ni pečuju. Mám příslušenství cca za 12 000kč a to brašny (jedna je i na zamykání), laděné koncovky výfuku, super zvuk, opěrku vyrobenou na míru, je hodně pohodlná a vypadá moc hezky, je pochromovaná a krásně měká, přední plexi supr v dešti a zrcátka a kryt na brzdovou kapalinu mam od Live to ride, takže s vyrytým orlem a plně v chromu-krásné provedení.

Tezetka
Tezetka napsal 09.05.10 v 17:35

Krásný Virago! Povedené fotky i recenze.
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...
Jistých 10bodíků

Pěkný,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

jumbo
jumbo napsal 18.09.07 v 19:06

zdarec, krana masina. me ji dovezou az v sobotu. Mel bych prozbu, potreboval bych sehnat nejakej ladenej vyfuk. Mohl bys mi dat nejakej typ ? dik moc<br />

HighwayTrooper
HighwayTrooper napsal 01.06.06 v 22:54

Krasna jako vsechny Viraga at maly nebo velky at to frci