Honda XL 650V Transalp (2003)

Vlastník josef37
Vloženo 30.5.2014
Aktualizováno 30.5.2014

Je to moje nová láska po 40 letech života s Jawou.Rozchod byl trošku bolestiví-přece jen to byla srdcovka,

Motorka koupena od nová v cz po 1 majiteli - Nekompromisní ,trval na ceně a já jí po delší rozvaze vzal-láska na první nastartování a svezení

První dojmy - První dojem po přesedlání z Jawky-větší váha a výška-trošku nacvičit nasedání a hlavně ten výkon -měl jsem pocit že mi to rve ruce.Ale pěkná jízda a pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Tomu kdo už má něco najeto a chce spolehlivé enduro.cestovní

Doplňky na motorce - Vyžší plexi, kufr,menší kros.stupačky-jinak vše orygo.

Transe jsem si koupil k 55 narozkám,moc se mi líbyl .K endurum se přikláním -za mlada jsem trochu crosil i když toto je více cesták,ale zvládne polní cesty a to mi stačí.

Výkon motoru je dost slušný,má zátach hned od spodu,maximálku jsem po pravdě ani nezkoušel,jel jsem 150 a možná by to ještě jelo,ale pro mě to bylo až,až.Tak že ,do 120km-svižná motorka,doře ovladatelná,jasně že kdo na ní jde z jawky nebo z menš.obsahu tak si musí hodně zvyknout na váhu,na nasedání i na větší výkon.Tlumení dost dobré,stačí tak na polní cesty vzhledem k váze stroje.Brzdy-přední 2 kotouče super učinek,zadní slabší-musí se kombinovat s předkem,jde jen o zvyk.Spotřeba-při jízdě na pohodu se vejdu 4.5 L. když jí budu prohánět,tak se dostanu i k 5.5- 6L. Nejlíp je cítit výkon motoru v kopcích,proto asi ten název Transalp. Určitě se transem dá jed i dlouhá vyjížďka po EU.a to v poho i se spolujezdcem.MOTO -má pověst držáka a spolehlivé motorky. Za mně absolutní spokojenost.

Davel
Davel napsal 29.01.15 v 21:14 10b.

Pěkná motorka, dobře jsi ji charakterizoval. Hodně spokojených kilometrů. Jak jinak než 10b

Andreman
Andreman napsal 12.08.14 v 20:11 10b.

Moc pěkná a ta barva je luxusní . Hodně šťastných kilometrů
A skvělá volba . Kvalita, spolehlivost

radek89
radek89 napsal 23.06.14 v 22:42

holt kvalitní stroj

josef37
josef37 napsal 30.05.14 v 23:30

Dík za komentář,rád jsem se s Transem představil

LubošN
LubošN napsal 30.05.14 v 14:24

Dobrá volba. Přesné shrnutí vlastností. Ať dlouho jezdí.