Yamaha YZ 426 (2001)

Vlastník Sefi21
Vloženo 8.7.2006
Aktualizováno 1.4.2011

Dovezl jsem si ji z Německa začátkem roku 2004(koupená od prvního majitele,jetá pouze hoby).Hned jak jsem se na ni poprvé svezl,věděl jsem že ji musím mít.Za celej můj život je to moje už pátá Yamaha.Mám pro ně prostě slabost.

Zkušenosti: Maximílní spokojenost(až na pár detailů),lehce jsem ji doladil k obrazu svému.Nová fotka nynějšího stavu.Dík za ohlasy.

Cesty: Hoby závody,Dobřany 300min a Šumavský pohár.

Další info: Jako každá motorka má svoje problémy a výrobní vady.Když delší dobu nejezdím tak jde hůř nastartovat.Zásadní problém téhle motorky je převodovka,která nedrží.Ne že by se přímo vysypala,ale začnou vypadávat kvalty.Otázka opravy ca 5-10000kč podle stvu opotřebení.

Sefi21
Sefi21 napsal 16.12.09 v 17:08

Na KoNeV - Juknul jsem na tvůj profil a fakt pěkný polepy .Jinak 50 kW to je tedy mazec,to nemají ani ostré 450.Na YZ426F jsem snad zatím takovej výkon neviděl.To tam máš jistě hafo úprav.Já mám na tej svojí podle tabulek i s laďákem okolo 63 PS(což je asi 47 kW).Ale i tak to člověka pěkně vycuká.Motoricky k ní do dnes nemám příliš výhrad ,akorád podvozek už u novějších motorek o dost pokročil .No jo,jde to furt dopředu .

KoNeV
KoNeV napsal 11.12.09 v 21:14

Máš ji v pěkném stavu ukážu ti mou mam ji také je mi 17 let a nemohu si stěžovat mam ji komplet v teamu red bull ma 50 kW a maximalni spokojenost..a nezdá se mi ani slabá ani silná kdo se na nisveze zamiluje se a už z ni nesleze..

ile-n
ile-n napsal 13.10.09 v 20:50

Děkuju moc,já jí měnit budu.Na mě to je moc silný

Sefi21
Sefi21 napsal 13.10.09 v 20:34

Dík za pochvalu , okouknul jsem tu tvou a musím uznat že je skuečně zachovalá, asi nějaká uloženka . Budeš určitě spokojenej. Já jí mám už asi 5 let a nehodlám ji měnit !

ile-n
ile-n napsal 29.09.09 v 22:41

Máš jí pěknou...Jinak jsem jí pořídil taky a je to pila..na trati dám max za 3 a výš to nejde...jede to parádně od spoda...šel bych do 426 než do 2T.