MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Lenicka637
Vloženo 23.5.2014
Aktualizováno 23.5.2014

Zkrátka ta první, na které se člověk snaží naučit. I když na ní teď už nejezdím, pořád jí mám :)

První dojmy - Hrůza, děs a panika, přece jen jsem docela čerstvě vylezla z autoškoly, kde mě toho moc nenaučily, ale rychle jsem se s ní zžila. Dvakrát jsem s ní zahučela do bahna, pokaždé se mi teda podařilo jí vytáhnout, a na asfaltu jsem si sní lehla až po dvou letech ježdění.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům, ale pouze těm, kdo si jí dokáží sami opravit :D

Doplňky na motorce - Pouze malý kufr, který na motorce byl, když jsem jí koupila, jo a jeden čas jsem na parabole vozila gumového pískacího supa pro psi pro případ, že by přestal fungovat klakson :D

Neměla jsem absolutně potuchy, co si mám vybrat, vůbec jsem motorkám nerozuměla a tuhle mi vybral můj expřítel, vlastně mi zůstala jako jediná památka na něj, ačkoli jsem si jí teda kupovala za vlastní. Je to mrcha, která nikdy pořádně nejela, a když jsem už měla rozjednanou koupi er5, tak konečně začala lítat těch 120 km/h jako by tušila, že jí chci nahradit. Snažila se, ale stejně jsem jí nahradila. Je to poruchová potvora, která byla už několikrát rozebraná a jeden čas dokonce i uměla couvat. Rozhodně bych si s ní nikdy netroufla jet dál než tak 80 km od města, protože bych si nebyla jistá, jestli mě doveze i zpátky, zatím jsme se ale vždy dostaly domů bez pomoci :)

istonbike
istonbike napsal 23.05.14 v 23:30 10b.

a ještě bodíky

istonbike
istonbike napsal 23.05.14 v 23:30

Jo super eMZetka taky jsem na ní začínal