Honda NC 750X (2014)

Vlastník bobo73
Vloženo 7.5.2014
Aktualizováno 7.5.2014

Super pohodová motorka pro každodenní ježdění, ale také na delší cestování a s praktickým prostorem.

Motorka koupena od Chomutov Honda - Dobré

První dojmy - Padla hnedka do ruky, První dojem super ovladatelná,těžiště taktéž. A spotřeba tu není ani třeba rozebírat. Úložný prostor jsem již zmínil. Ukazatel zařazené rychlosti je také výhodou.

Motorku bych doporučil pro - Všem pohodarum a i cestovstelum.

Doplňky na motorce - Kufry ,padaky,vyšší originál plexi.

Cenově dobra nabídka s ABS. Já jsme osobně moc spokojený. Jezdime ve dvou a spotřebu mam 3,7. Chod je kultivovaný a klidný ,zvuk příjemný. Posez rovny. Jezdím jen silnice,takže co se týče terénu nemohu posuzovat,ale myslím že by neměla problem . Jediná věc co mi vadí je originální příslušenství, jeho cenová politika je přehnaná. Za vyhřívané hefty dát nějakých 11000 tisíc atd...

art007
art007 napsal 24.07.15 v 22:53 10b.

ptám se tu častěji - směl bych vědět tvou výšku? Osobně jsem skoro rozhodnutý do NC 750 X jít, ale hledám názory lidí s ohledem na výšku.. Sám mám skoro dva metry a tak by mě zajímalo, jak funguje "vítr" - ať s originál tak s vyšším plexi. Díky - a hodně pohodových km.

David40
David40 napsal 16.05.14 v 23:28

Pěkná. Ať ti slouží a vítej

Geodet
Geodet napsal 09.05.14 v 15:19 10b.

Gratulace k výběru moto.

jezdec74
jezdec74 napsal 08.05.14 v 07:00 10b.

Tak vítej v rodině NC. Je to motorka pro pohodáře, s tím jsme si ji asi všichni pořizovali
Gratuluji ke koupi a přeji spoustu pohodových km