Yuki Space 125 (2006)

Vlastník Andrew42
Vloženo 26.5.2006
Aktualizováno 14.4.2023

Stříbrný krasavec s kufrem o max. výkonu 6,2 kW.

První dojmy - Mam ho asi 3 tydny a mam zatim najeto asi 700 km a jsem spokojen. puvodne jsem chtel Yuki Hawk, ale ten pry prestali vyrabet, tak jsem sahnul po nejblizsi a bohuzel drazsi alternative - Yuki Space.

Zkušenosti: Mam ho asi 3 tydny a mam zatim najeto asi 700 km a jsem spokojen. puvodne jsem chtel Yuki Hawk, ale ten pry prestali vyrabet, tak jsem sahnul po nejblizsi a bohuzel drazsi alternative - Yuki Space. Obcas se mi stava, ze po nerovne (spatne uvalcovane vlnite) silnici zacnou riditka vibrovat diky mekkemu odpruzeni v predu, ale zadny velky problem. Kdyz jedu sam s prumernou rychlosti 50-60 km/h, tak ma spotrebu 3 l/100km. Ve dvou to stoupne asi na 3,5l/100km pri stejne rychlosti. Po rovine je maximalni rychlost stejna jako v technicaku tj. 80km/h. Z dostatecne dlouheho (nebo prudkeho ) kopce se da vytahnout 100, ale spotreba asi pak leti nahoru. Misto pod sedlem je proti jinym skutrum pomerne velke, ale presto jsem si nechal uz z prodejny namontovat dozadu box (asi za 1600KC) a muzu ho vrele doporucit - prida skutru dost na eleganci i na uzitecnosti.

Nyní po dvou letech mám najeto skoro 12000 km jezdi stale perfektně, jen občas je potřeba něco opravit - holt levnej číňan. Přestává mi trochu stačit jeho výkon a furt jezdim kolem osmdesatky, tak si vezme 4l/100km. Přemejšlim proto o upgradu na Suzuki Burgman 400 (jen kdyby nebyl tak drahej )

Cesty: Dojíždění do práce + výlety

napsal 28.03.07 v 21:13

Nevíš jestli je mozne ten kufr sehnat v černé nebo modré barvě? A kolik stal samotnej kufr? Dik za odpoved.

smazany11005
smazany11005 napsal 25.07.06 v 11:58

krasavec....

napsal 27.05.06 v 12:47

Ať jezdí, měli jsme ho na krámě rádi;)